Internet přes sim kartu

Od: Datum: 06.07.14 12:39 odpovědí: 5 změna: 06.07.14 14:17

chtěl bych se zeptat jestli by šlo vložit sim kartu do čtečky sim karet , připojit k tabletu a využívat jako internetové připojení.vím že to jde přes usb modem ,ale zajímalo by mě jestli to jde přes tu čtečku

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lmgify
Datum: 06.07.14 12:49

To nepujde, protoze te ctecce chybi to nejdulezitejsi pro to internetove pripojeni - ta vlastni radiova část, ktera prenasi signal mezi tvym tablem a zakladnovou stanici! *smich*

Ve své otázce si všimni, že jedno je ČTEČKA a to pro usb je MODEM.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.07.14 13:13

jo já vím že je mezi tím rozdíl ale zajímalo mě jestli to umí i ta čtečka i tak ti děkuju za odpověď

Datum: 06.07.14 13:35

Proč si na Aukru nekoupíte použitý 3G modem, který bude tablet podporovat? Já jsem zrovna nedávno kupoval 2 kamarádům 3G modemy a dal jsem za ně dohromady 400Kč včetně poštovného + každému koupil 3 měsíce O2 Internetu s FUPem 100MB/den za 200Kč/3 měsíce a bez závazku

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.07.14 14:13

já si nechci nic kupovat jen jsem chtěl vědět jestli to umí i ta čtečka jak jsem se ptal v otázce kdybych si chtěl koupit usb modem tak si ho koupim a neptam se na čtečku.

Datum: 06.07.14 14:17

OK, ale to nepůjde. Čtečka nemá v sobě žádný hardware na bezdrátový datový přenos :( Proto jsem ti rovnou napsal jaké máš řešení koupit (mobil = 1nebo2 simky s podporou 3G sítí, tablet = 3G USB modem)

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.