Jaky webhosting?

Od: Datum: 05.07.14 12:14 odpovědí: 5 změna: 05.07.14 22:02

Peknej vikend vsem,

mam jiz mnoho fotek a uz nejakou dobu hledam web, kde bych si fotky mohl ukladat. Uvazuji i o koupi domeny, Muzete mi nekdo zkusit doporucit nejakej prostor, kde si muzu ukladat svoje fotky? (neco jako rajce, ovsem napr u rajcete je problem, ze fotky nejsou v puvodni kvalite, pokud je zde uploadnu.)

Potrebuju prostor, kde budu mit pokud mozno co nejvetsi kapacitu pro moje fotky v puvodni kvalite.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.14 12:19

Postačil by i wedos, vychází nejlevněji.

doplněno 06.07.14 09:05:

Jo máme u nich několik webů a žádný problém.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.07.14 21:49

urcite to zkusim, dival jsem se a vypada to dobre, za 25kc mesicne neomezeny prostor i trafic mi prijde hodne dobry... mate s nimi nejake osobni zkusenosti?

Datum: 05.07.14 12:55

MOXO má 2gb prostoru zcela zdarma případně 5gb s malou reklamou.

nevím kolik prostoru pro svoje fotky potřebujete

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.07.14 21:48

5gb je prave hodne malo, treba se mi libi picasa, ale tam se plati za 500gb 500 dolaru rocne, coz mi prijde trosku prehnany... na flickr mam dokonce 1TB, ale tam se mi nelibi plno veci a s ovladanim je to hruza, i cela koncepce je tam tak trochu divna. Urcite ale potrebuju stovky GB (cim vic, tim lip, napr na vyse zminenim wedos je neomezeny diskovy prostor za 25kc mesicne, coz je super cena, ale tam si budu muset napsat stranku sam, coz uz sem par let nedelal...

Datum: 05.07.14 22:02

Tak nic výhodnějšího s tak velkým limitem než ten wedos asi jen tak neseženete.

Napsat jednoduchou galerii není problém, případně pokud stačí cokolik tak nejjednoduší je použít: http://ualbum.crempa.net

Samo to generuje náhledy z obrázků ve složce. Úprava se provádí pouze přes ftp.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.