Alza.cz - cena s ISIC kartou

Od: Datum: 04.07.14 21:44 odpovědí: 4 změna: 05.07.14 09:18

Ahoj,

je tu někdo, kdo má ISIC registrovaný na Alza.cz a dokázal by mi zjistit cenu u tohoto notebooku po studentské slevě?

www.alza.cz/hp-probook-450-d505320.htm

Jde mi o to, zda počkat až mi škola vydá průkaz (srpen/září) nebo se to nevyplatí. Zkoušela jsme psát i na podporu, ale nukdo tam ceník nezná, že to prý nejde zjistit.

Předem díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wqn
Datum: 04.07.14 22:05

Pokud notes nepotřebujete nyní, kupte si ho/jiný, až to bude třeba. Za 2 měsíce cena zase klesne a nebo za stejnou cenu bude výkonnější.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.07.14 22:13

Jak se to vezme, zatím mám svůj stařičký, takže ano - mám na čem dělat, ale výkon potřebuju někde jinde a 2 GB RAM už mi nestačí, na baterku nevydrží (tedy vydrží, 5 minut), hlučný je jako startující letadlo. Pokud přežiju tohle dost omezující nepohodlí, tak ono, můžu počkat, ale tohle můžu odkládat do nekonečna. Rozhodla jsem se, že už ho vylepšovat nebudu (RAM, baterie), ale že si pořídím něco nového. Protože zlobí i jiné věci.

Proto zjišťuji situaci, co dokáže Alza nabídnout. Vím, že vše zastarává a ceny jsou hoodně dolů, tak už to dnes prostě chodí.

On ISIC jde udělat hned, narozdíl od vyřízení přes školu se za něj však platí, ale i to se může vyplatit, ovšem fakt nevím, kolik Alza dá, píše 0-15% (což by bylo skoro 2000,- a to je myslím si, že docela slušná částka - ale nemyslím si, že dá tolik).

Od: wdi
Datum: 04.07.14 22:33

Notes špatně nevypadá, ale jde o lacinější základ. Od procesoru Core i-3 nečekejte zázraky. Jinak HP jsou obykle pevné konstrukcí, ale u vše mi rychle odešla baterka a každý dost hlasitě větral. Já tedy po cca 15 letech, co jsem měl vždy HP, odešel k Aceru. Funkčně a výdrží aku výborný, ale plasty se lámou - oproti pevnosti HP je Acer papír. Pokud nemáte zbytečné peníze pak to jistě stačí, notes má vše, co potřebujete a vhodně umístěná rozhraní (výstupy a vstupy) i napájení.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.07.14 09:18

Právě, plast by byl problém, protože HB bude přenášen. Vím, že to není zázrak, ale ono v té ceně (řekněme do 15.000,-) - nic moc není. Vypadaly tam zajímavě Toshiby, ale psaná výdrž baterky 3,5h je prostě děsně málo. Lenovo IdealPad zase poměrně velká kazivost, nedoladěný SW - každý NB (aspoň v této kategorii) bude mít své mouchy.

Jde o NB do školy, takže bude přenášen, převážen (na druhou stranu nechci žádného prcka) a už jen podmínka matný/antireflexní display je docela velký filtr.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.