Stále mám překročenou frekvenci odesílání

Od: Datum: 27.06.14 19:21 odpovědí: 4 změna: 27.06.14 23:29

Jak to, že mám každý den překročenou frekvenci odesílání. Když byl starý email tak to šlo odesílat stále!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bl
Datum: 27.06.14 19:24

O čem píšete?

Ohodnoceno: 0x

Od: hruby140
Datum: 27.06.14 20:22

Stále překročená frekvence na odesílání emailů. Nelze odeslat email!

Datum: 27.06.14 23:29

Třeba na centrum.cz má nová meilová adresa omezenou kapacitu. Musela jsem napsat na Centrum mail a oni mi aktivovali velkou schránku. pak bylo vše v pohodě. Třeba to je i Váš problém.

doplněno 28.06.14 00:09:

Hopíku, Ty víš, že já jsem na tohle trdlo *smich*. Ale nedávno jsem právě na centrum aktivovala novou meilovku. Rozeslali se nějaké meily a pak byl šmitec... No a muselo se požádat o aktivaci té větší schránky. Fakt to bylo v souvislosti s odesílanými meily.

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 27.06.14 20:27

A co takhle prozradit několik intimností?
Jakého poskytovatele schránky používáte? (seznam, volny, gmail...)
Jaký OS používáte? (Linux, Windows?)
Maily posíláte ze serveru nebo máte nějakého poštovního klienta? (Thunderbird, Outlook)

doplněno 27.06.14 23:36:

@sebodko, kapacita schránky bývá o celkové velikosti přišlých mailů, nikoli o množství těch odesílaných, teda alespoň co vím...

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.