Google chrome - problém

Od: Datum: 24.06.14 19:14 odpovědí: 3 změna: 27.06.14 23:13
avatar

Dobrý podvečer všem Mám problém s tímto prohlížečem.A to konkrétně,pokud si zadám do vyhledávače "Poraďte.cz,"tak se mně v nabídce zobrazí ještě starý soubor,a to dotaz,který je také z poradny.Je to "pixwords,"a ten je označen v té nabídce výraznými písmeny.

Tudíž,poradna se mně neuloží do miniikonek na ploše jako ostatní oblíbené stránky.

Ještě to podstatné,stalo se mně to již po druhé,a to když jsem použila ccleaner.Posléze jsem ještě vymazala veškerou historii v google chrome,ale ten "pixwords" je tam stále *zed* Prosím Vás,poraďte co s tím,jak se ho mám zbavit -parazita *zed* Moc všem děkuji !


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.14 11:10
avatar
Ccleaner by měl odstranit i cookies prohlížeče které to mají na svědomí. To je divný že to nevyčistil. Buď jsi při čištění tu volbu odstranit cookíes nechala neodfajfkovanou nebo si je chromák z nějakého důvodu chrání. Pak nezbyde než je vymazat ručně. Rozklikni si nastavení / ochrana soukromí a nech to kompletně odstranit. Sice pak budeš muset znova zadat hesla všude tam, kde tě prohlížeč přihlašuje automaticky ale ten výše popsaný problém by to mělo vyřešit.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: wamp®
Datum: 25.06.14 13:58
avatar

Totáku,díky,ale nevyřešilo *zed*

doplněno 25.06.14 22:05:

Stále se s tím morduji,až teď se mně podařilo zjistit,že mám v tom chromu virus Bing.com.Jak ho mám odstranit?*nevi*Jsem hrozně ráda,že jsem konečně nalezla příčinu ! ! !

Datum: 27.06.14 23:13
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.