Přehrání videa

Od: Datum: 24.06.14 07:21 odpovědí: 2 změna: 24.06.14 13:53
Prosím o radu co stahnout,když mi píše při zapnutí videa tenhle plugin není podporován..a není to teda na pc,ale na tel.dík za rady
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.14 13:16
avatar

Pořídit si plugin, který bude podporován nebo si video najít v jiném (podporovaném) formátu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zdeneknovak
Datum: 24.06.14 13:53

Vaše otázka je velmi nekonkrétní, a vzhledem ke složitosti řešení nečekejte ani jednoduchou radu, jak to vyřešit snadno a rychle.
Každé video má nějaký "formát" - videoformátů existuje obrovské množství. Aby vám šlo to stažené video přehrát v mobilu, je možno řešit dvěma způsoby :
(1) URČITĚ : Zjistit si v dokumentaci k mobilu, které videoformáty mobil podporuje. Pak totéž video převést z mobilu do PO (pokud to mobil umožňuje) nebo stáhnout znovu, ale do PC, tam je převést do některého formátu, které mobil podporuje (na převod videoformátů existuje pro Windowsy spousta programů, několik kvalitních je free), a nahrát zpět do mobilu.
(2) MOŽNÁ existuje i možnost stáhnout si ze stránek výrobce mobilu další pluginy pro podporu dalších videoformátů (ale nebývá to pravidlem, nutno hledat).
DOPORUČENÍ : Promiňte, ale už z formulace vaší otázky jsem nabyl dojem, že se v těch věcech příliš nevyznáte, a proto doporučuji hledat pomoc ve svém okolí.Taky je možné, aby ten převod udělal někdo úplně odjinud, pokud mu sdělíte, (a) které videoformáty váš mobil podporuje a přepošlete mu to video přes některé úložiště nebo přes Skype, nebo (b) které formáty ... a místo toho videa mu pošlete odkaz na stránky, odkud jste to video stáhl/a. ZNALOST FORMÁTŮ, KTERÉ MOBIL PODPORUJE, JE PODMÍNKOU, KTERÁ SE NEDÁ OBEJÍT !

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.