Špatné zobrazení programu Pošťák

Od: Datum: 23.06.14 21:31 odpovědí: 6 změna: 02.07.14 20:56

Dobrý den,

mám nainstalovaný již rok program pošťák, přes který se dostávám k emailům.

Nyní když si jej otevřu, nemohu přečíst maily, zobrazí se mi špatně grafika. Vidím jen to co je na obrázku. Nemám něco špatně třeba aktualizované? Javu či tak něco? Co s tím lze dělat?

Poradil by mi někdo prosím?

DěkujiSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zdeneknovak
Datum: 24.06.14 14:03

Nejdříve odinstalujte a znovu nainstalujte Pošťáka (to je jeden z možných a přitom nejrychlejší pokus o řešení). Pokud nepomůže, dejte vědět sem, navrhneme další.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pantonol
Datum: 24.06.14 21:17

Dobrý den,

mám tam více emailů. Ještě bych chtěl dodat, že když se připojím k emailu na seznamu, tak je zobrazení správné a když v centrum, tak vidím to co je na fotce. Není chyba jinde? Než přeinstaluji, ptám se.

Děkuji

Od: zdeneknovak
Datum: 24.06.14 22:17

Na to nemohu odpovědět, protože jste neuvedl, JAK se zobrazí maily v Centrum-u, když se do té mailové schránky připojíte přímo přes Centrum. Zda i tam tak špatně, jako při při vstupu přes Pošťáka, nebo správně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pantonol
Datum: 25.06.14 17:21

Přímo v centrum.cz se zobrazují maily správně, špatně pouze přes pošťáka.

Od: zdeneknovak
Datum: 01.07.14 14:09

Tak je mi už asi jasno - přinejmenším mohu poradit. Já měl podobný problém s Pošťákem na Win7 ; tak jsem ve svých zásobách starého software vyhrabal starou verzi Pošťáka (číslo verze nevím, ale byla to poslední, která byla určena pro WinXP), odinstaloval jsem tu potížistickou, nainstaloval tu starou a od té doby mám pokoj. Starý Pošťák zobrazuje ...zavináč-email.cz, seznam.cz, centrum.cz správně).

Pokud sem uvedete nějakou mailovou adresu zavináč-seznam.cz nebo zavináč-email.z, mohu ten prográmek poslat jako přílohu mailu. Přesněji : protože má ~15 MB, rozdělím jej do dvou samorozbalitelných dílů a pošlu jako přílohy 2 mailů, i s návodem, jak to sloučit a použít (není k tomu zapotřebí žádný další program). Samozřejmě nic nebrání tomu, abyste si ověřil třeba Avastem nebo NODem, že neposílám nějaké malvare.

Seznam svého Pošťáka "vylepšuje", ale souběžně vzniklo i fórum, které řeší problémy, které u starších verzí nebyly - tak nevím ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pantonol
Datum: 02.07.14 20:56

Zdravím,

odinstaloval jsem starého pošťáka a nainstaloval jsem pošťáka verzi 3 běží mi to. Zatím moc děkuji za pomoc, kdyby se něco změnilo, napíšu.

Hezký večer

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.