Domovská stránka

Od: Datum: 23.06.14 13:22 odpovědí: 6 změna: 23.06.14 22:17

Dobrý den,

z ničeho nic se mi při spuštění internetu místo seznamu načte stránka ask.com. V nastavení internetu jsem x krát změnila domovskou stránku na seznam, použít, OK, ale při dalším spuštění int. najede zase ask.com. Nepomohl ani restart, takže na seznam teď chodím přes záložku, ale štve mně to.

Poradí někdo, co s tím?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.14 13:25

dobry den, odintalujte is ask toolbar ze starnu nastaveni a debrat, nebo pridat programy. Potom znovu prenastavte uvodni obrazovku

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.06.14 13:45

Máte pravdu, ten program se tam nainstaloval 22.6.14 sám od sebe, je to pakárna, nic jsem od nikud nestahovala, natož instalovala. Odstranila jsem ho a je to v poho. Moc děkuju za radu, tohle by mně vůbec nenapadlo.

Děkuju a přeju hezký den

Datum: 23.06.14 16:47

Magdalen, ten toolbar se "sám nenainstaloval". Hlídejte si do budoucna veškeré instalace, pročítejte vše, co Vám instalační programy budou psát. Pokud instalaci jenom "automaticky odklikáte", pravděpodobně si spolu s požadovaným programem nainstalujete i "havěť", které se budete těžko zbabovat.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.06.14 20:30

Souhlasím plně s Vámi, ale já opravdu nic nestahovala, natož instalovala. Mám vypnuté i automat. aktualizace, které vyhledám jednou za měsíc, po vyčerpání dat. limitu. Včera jsem se pohybovala internet, faceboouk a poradna. Žádná hláška o nějaké instalaci se neobjevila a při přechodu buď z fc, nebo poradny domů, se místo seznamu otevřela stránka ask.com. a nešlo se jí zbavit. Prostě to nechápu.

Datum: 23.06.14 20:32

Je to vtěrka. Něco odkliknete a máte ho tam.

Ohodnoceno: 0x

Od: mistrdarkgame*
Datum: 23.06.14 22:17

Takřka jednoduché , nic Vám nevičítám každý má své slabé místo

V nastavení můžete zakázat tento doplněk (nedoporučuji) ,radši ho odinstalujte , v tom nastavení by měla bejt i ztránka co hledáte.

jestli se mílim smažte to

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.