Jak dostat analogovou nahrávku do pc

Od: Datum: 21.06.14 15:50 odpovědí: 3 změna: 21.06.14 17:35

Potřebuji nahrát audio kazetu do pc. Mám propojený kazeťák s pc přes mikrofonní zdířku. Zvuk je normálně slyšet. Nero wave editor však nahraje pouze zvuk z místnosti, z repráků a moje vztekání. Nevím si rady jak a co nastavit na zvukové kartě aby to fungovalo. Mám win8. Díky za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.14 15:55

Nakonfigurovat kteroukoli přední či zadní zdířku jako vstup vnějšího zdroje. Třeba zrovna tu mikrofonní.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.06.14 17:13

Já mám jenom XPpro,a k nahrávání jsem používal (takto jsem si zazálohoval všechna svá elpíčka 120?ks a pár kazet) prostřednictvím programu audacity a no problém,v kartě ovládání hlasitosti jsem musel ztlumit "zvukový disk CD".

Od: bmbx®
Datum: 21.06.14 17:35

Já vidím problém v impedanci výstupu kazeťáku, zdířka zvukové karty odpojuje mikrofon elektronicky, to znamená že musí rozeznat, že je něco do zdířky připojeno. Pokud to nerozezná bude pořád připojen mikrofon. Mě osobně se to stalo a ne jednou

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.