Spouštění systému Windows

Od: Datum: 20.06.14 17:33 odpovědí: 4 změna: 27.12.15 08:37

Ahoj,

mám problém. Spustím windows 7 ale u "spouštění systému windows" naskočí logo a zmrazí se to.

Do windows se dostanu tedy jen přes "nouzový režim" ale když chci normálně spustit windows tak to nejde.

Nevíte co by stím mohlo být?

Děkuji za rady :)

doplněno 21.06.14 12:55:

Obnovení systému Windows nepomohlo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: theodor*
Datum: 20.06.14 20:00

Ahoj měl jsem podobný problém a vyřešil jsem to tím že jsem v nouzovém režimu se sítí dal obnovu k poslednímu bodu obnovení

doplněno 20.06.14 20:02:

popřípadě pokud máš instalační meduim vlož ho do mechaniky a zadej návrat k poslední známe funční konfiguraci nebo oprava spouštění systému

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.06.14 12:36

Obnovení systému nepomohlo.

Datum: 21.06.14 12:51

Máš to rozbitý, tzn. poškozený Windows. Pokud nepomohla obnova, tak doporučuji přeinstalovat. Samozřejmě použít legální Windows.

Od: hajek
Datum: 27.12.15 08:37

windows 7 naistalovan zmacknu na mysi prave tlacitko objevi se klasicka tabulka otevru cokoliv dam spustit ok ale nic plocha je porad prazdna proste nic

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.