Rady ohledne ccleaner

Od: Datum: 18.06.14 20:28 odpovědí: 7 změna: 23.06.14 16:52

dobry den vadi nejak kdyz zaskrtnu vsechna policka , nebo ze budu davat casteji pokrocile mazani i z vycistenim ram , dopredu dekuji za odpovedSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.14 20:55
avatar

Nevadí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.06.14 21:00
avatar
Čištění ti smaže veškerou historii i cookies. Pokud jsi zvyklý chodit na stránky kde tě prohlížeč přihlašuje automaticky tak po každém čištění budeš muset vše zadávat ručně znova. Jiné nebezpečí snad zaškrtnutí všech políček nepřináší.
Z hlediska lepší kondice ale má větší užitek čištění registrů než mazáni cache a koše.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: zelenac9*
Datum: 18.06.14 21:03

díky moc lidi

Od: ondra750818
Datum: 19.06.14 19:00

Ccleaner je celem šikovný, ale existují i lepší programy. Například Wise memory cleaner, Wise disk cleaner...

Má také ty samé funkce jako CC, ale je přehlednější. Navíc ten Wise má i funkce na opravu poškozených ikon na ploše, registry cleaner a wise care 365, vše jde sehnat jako full a zadarmo. Samozřejmě těch funkcí je mnohem více. je to jen můj návrh, posoudit a porovnat musíte sám. A k vaší otázce, raději mu dejte příkaz inteligentní(bezpečné) čištění. Pokud nejste skušený uživatel je to mnohem lepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mariohlas*
Datum: 20.06.14 18:51

Já mám s CCCleaner dost špatné zkušenosti. Začal jsem jej používat před 3mi roky s velmi opatrným nastavením dle Helpu - přesto mi občas poškodil některý program, musel jsem jej reinstalovat. Pak poškodil OS ; po reinstalaci Win7 jsem začal používat Advanced SystemCare free (s doporučeným nastavením) a od té doby nemám problémy - je možná trochu méně účinný, ale určitě bezpečnější. (A taky defragmentuje disk C mnohem lépe, než defragmentátor implementovaný do Win.)
Pro ty, kdo "čistící programy" šmahem odmítají : Použijte AdvSystCare free a budete se divit, kolik smetí z PC vymete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.06.14 19:04
avatar
Něco jsi udělal špatně, normálně to bývá spíš naopak - ASC už několika lidem kompletně zničil OS, přičemž zatím nevím o tom, že by CC někdy někomu (kromě tebe) něco udělal.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.06.14 16:52
avatar

Souhlasím s Praivem, pravděpodobně jste v případě CCleaneru v něčem udělal chybu. Ani já jsem se ještě nesetkala s tím, že by CCleaner někomu něco poškodil. Na rozdíl od Vámi doporučovaného mohou CCleaner používat i začátečníci. AdvSystCare bych nedoporučovala laikům, člověk už musí vědět, co dělá...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.