Stažení videa z novinky.cz

Od: Datum: 17.06.14 15:42 odpovědí: 2 změna: 17.06.14 23:38
avatar

Neví někdo jak stáhnout video ze stránky novinky.cz? X serverů stahování videa nepodporuje. Je na to sice dost pragramů, 2 jsem si stáhl ale přes ně šly stahovat jen videa z youtube, facebook apod. Každej program chce kód videa, ty si třeba na tom yutubku zjistím, ale na těch novinkách to nejde zjistit. Každej program pro stažení videa chce URL adresu videa. Na těch novinkách URL adresu videa nejde zjistit. Video se přehrává ve FlashPlayeru.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.14 17:52
avatar

Např. v chromu otevřete stránku s videem, otevřete vývojářské nástroje F12, přepnete na záložku Network, pak video pustíte, počkáte na reklamu atd, jakmile se začne přehrávat video samotné, kouknete dole do výpisu, hledáte položku, která se aktuálně dál stahuje (viz čáry napravo, bude dlouhá, žlutá a pořád přibývat), typ má video/x-flv a velikost v řádu MB.

Na tento řádek kliknete pravým, Open link in new tab a na této nové záložce prostě ctrl+S a uložíte.

Např. pro http://www.novinky.cz/zahrani…plyn-ze-sibire-do-evropy.html to je http://h000b.s15.cdn.szn.cz/v…mp4/1f191339ae541df9_360p.mp4

Na jiných serverech to může vyžadovat cookies, aktivní session, případně další úpravy, aby to šlo stáhnout takto mimo flash, případně to bez nějakého speciálního stahovacího programu nepůjde vůbec.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.06.14 23:38
avatar

Dík.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.