Nahrává někdo z TV do PC?

Od: Datum: 16.06.14 23:10 odpovědí: 5 změna: 17.06.14 06:40

Ahojky,

prosím o radu někoho, kdo má zkušenost s vystřižením reklam z nahraných pořadů z TV do PC. Programy Movie Maker a Avidemux dle rad na to negungují, nebo je neumím správně použít.

Děkuji za rady i zkušenosti


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.14 23:16
avatar

Movie maker u mě tedy bez problému, sice tohle konkténě nedělám, ale vysvětlím jak na to.

Najde místo kde začíná reklama, kliknu pravým tlačítkem a dám Rozdělit. To samé udělám na konci reklamy. Mám tedy teď jakoby tři samostatná videa - před reklamou, reklama, po reklamě. Teď jednoduše kliknu na část s reklamou a odstraním ji (kliknu pravým a Odebrat)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.14 23:23

Já na nahraném videu z kamery, nebo z telefonu taky odstřihnu část, kterou tam nechci. Ale u pořadu z TV mi to prostě nejde!

Datum: 16.06.14 23:48
avatar

Dřív jsem používal software jako Sony Vegas nebo VirtualDub Dneska už to jen stahuji již upravené z Internetu do svého videoarchivu :-D

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.06.14 23:54

To se máte. Já jsem bezradná technicky zaostalá a k tomu všemu ještě netechnický typ. Jsou ještě dnes ty sw dnes k mání?

Datum: 17.06.14 06:40
avatar
Virtual Dub určitě není problém najít dneska myslím i v rozšířené verzi pod názvem virtual dub mod.
Když zadáte do google Virtual dub+návod odkáže vás to na stránky kde borci popisují všechny možné i nemožné věci které ten soft umí.
Teď jde jen o to, v jakém formátu to vaše video bude, jestli s ním bude virtualdub umět zacházet. Přece jen vývoj toho programu skončil už před pěknou řádkou let. Takže je možné že nakonec budete muset najít nějaký specializovaný splitter pro váš konkrétní formát videa.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.