Mys nereaguje

Od: Datum: 16.06.14 16:05 odpovědí: 3 změna: 17.06.14 18:13

Cau lidi, chtel bych se zeptat jestli nekdo netusi cim by mohlo bejt to, ze kdyz trosku rychleji pohybuji mysi tak kurzor prestane reagovat? Kdyz jedu extra pomalu tak jede normalne ale da se rict ze je to nepouzitelny. Je to mys Logitech M-RCE95 a vsechny ovladace mam aktualni. Zaclo to delat cca po tydnu. Rekl bych ze bude vada asi v mysi ale tak treba se vam to stavalo nekomu taky..dik

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: majco
Datum: 16.06.14 16:38

Skus vymenit podlozku pod mys, ked nepomoze tak opticka sosovka moze byt zanesena alebo uz vadna..Skus sa pozriet na cocku kade prenika laser a s jemnou hadrickou to skus ocistit..Mozes tam mat len vlasok alebo prach a uz to blbne

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.06.14 22:55

Podle mně to bude myší. Podložku nepoužívám žádnou a myš funguje na stole, na ubrusu, na papíře i ne hrubém potahu sedačky.

Datum: 17.06.14 18:13

Zdravím. Mám podobnou myš od logitechu a todle mi dela kdyz ma slabsi baterku... Pokud to není baterkou tak to eště odzkoušej na jinym PC. Další možná příčina je v USB..zkus ji připojit do jinyho usb nejlepe bez hubu, prodlužovačky atp...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.