Vir v počítači?

Od: Datum: 14.06.14 14:54 odpovědí: 2 změna: 14.06.14 15:21

Dobrý den,

dnes ráno jsem zapl počítač normálně naběhla plocha a pak najednou "modrá smrt" nestlihl jsem to přečíst ale bylo tam něco o poškození - damage. Poté se začal počítat znovu načítat a ukazoval místo ze kterého má nastavený booting ,tak jsem vypl počítač a zapl ho v nouzomém režimu bez připojení k internetu. Projel jsem počítač Avastem (Uplný test systému [Automaticky spouštěné programy a moduly natažené v paměti],[Všechny pevné disky],[Rootkity úplný test]) a nic to nenalezlo. Restaroval jsem poté pc a snažil se dostat do biosu - mačkáním ESC , ale dostal jsem se "někam" s rudým pozadím. V pravo dole bylo napsáno něco ve smyslu : Enter nebo b pro booting. Počítač opět naběhl ale zdá se mi že se mi jako by "zvětšila vzdálenost plochy" zdřejmě se zmenšily ikony a zmizelo i myslím Windows Aero- proto přikládám screen lišty - takto opravdu nastavená nebyla.Poté ještě jeden Úplný test systému ale ten taky nic nenalezl tak nevím .
Nevíte někdo čím by to mohlo být?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 14.06.14 15:12
avatar

A nedošlo spíš "jen" k poškození registru WIN?

doplněno 14.06.14 15:28:

To přesně nevím. Radši si přej, abys to nezjistil. Mohlo by se to projevit ztrátou některých nastavení systému nebo nějakého programu, možná třeba i ztrátou nějaké registrace, nefunkčností něčeho apod.

Možná ti tu někdo poradí návrat k poslednímu "záložnímu bodu" (nebo jak to ve WIN nazývají), ale já WIN nemám, tak ohledně tohoto ti neporadím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.14 15:21

A jak to zjistím?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.