Připojení Brno-Cejl

Od: Datum: 08.06.14 12:55 odpovědí: 2 změna: 08.06.14 13:34

Zdravím Vás.
Už 3 roky máme adsl internet od O2. Bohužel už skoro týden strašně zlobí - velice často vypadává. Volal jsem na O2 a tam mi řekli, že chyba není na jejich straně, že to musí být routerem. Zkusil jsem si půjčit router od kamaráda, který má také O2 (taky mu to vypadává) a vysledek byl stejný. Takže jsem se rozhodl, že O2 zruším. Jenže nastává otázka, od koho si internet nechat připojit? UPC, Netbox ani Poda tady nejde. Jediné, co jsem našel je T-mobile, Vodafone, Jaronet a Abnet. Když jsem se ale koukl na cenu/rychlost, tak se mi udělalo špatně. U O2 platím 500,- za měsíc a mám 40mb/s (mám jakousi slevu, jinak jsem měl 20mb/s). Potřeboval bych poradit nějaké poskytovatele internetu. Moje požadavky jsou - rychlost aspon 30mb/s, možnost wifi zdarma, maximální cena 600,-.
Předem děkuji za každou radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: betaraybill*
Datum: 08.06.14 13:28

O2 a jejich odnože tedy alternativní dodavatele, ale pořád to pojede po drátech od O2. Nic víc nevymyslíte. Pokud není kabel tak smůla. Nějaké wifi na to se můžete vytento to nikdy neudělá takovou rychlost. Podívejte se na adsl.cz třeba se něco najde, ale jak říkám stejně to pojede po telefonních kabelech jako doteď

Ohodnoceno: 0x

Od: 111®
Datum: 08.06.14 13:34

nechte si poslat technika na kontrolu domů. Já měl pododbný problém.Skončilo to natažením nových drátů v domě a je klid..

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.