Modrá obrazovka smrti

Od: Datum: 07.06.14 17:42 odpovědí: 2 změna: 07.06.14 18:49

Dobrý den, dnes mi kamarádka něco udělala s notebookem (zasekla ho, několikrát zmáčkla CtrlAltDlt a pak ho ještě zaklapla, káča jedna ) a když jsem ho znova otevřela, byla tam tzv. modrá obrazovka smrti a počítač vůbec nereagoval, ani nešel restartovat. Na pár hodin jsem odjela a mezitím se počítač vybil, a teď po zapojení do nabíječky se mi zobrazuje ta známá obrazovka, že systém Windows nebyl správně ukončen, a mám na výběr možnosti spustit systém obvyklým způsobem, nebo (pokud se to stalo proto, že byl ukončen za účelem ochrany dat, což je můj případ), tak mám na výběr několik nouzových režimů..Je mi 14, jsem laik co se týče hardwaru a OS a tak se ptám, jestli mám vybrat Nouzový režim, Nouzový režim se sítí nebo Nouzový režim s příkazovým řádkem. Vůbec totiž netuším, co to znamená :D (a prosím urážlivé poznámky si kdyžtak nechte od cesty..)

Předem děkuji za pomoc, rodiče jsou mimo domov a kdyby přijeli k rozbitýmu počítači, asi by nebyli nadšení...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.14 17:55

Spusť obvyklým způsobem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.06.14 18:49

Jestli nemáš s HW ani SW a OS zkušenosti, nebude ti žádný z nouzových systémů k ničemu, protože nedokážeš odstranit příčinu problému (nebudeš vědět, co máš udělat).

Zkus NB spustit normálně, pokud se spuštění nepodaří, bude to muset počakt na rodiče. Nebo zkus sehnat některého kamaráda, který tomu rozumí.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.