Jak zjistit kvalitu připojení na net

Od: Datum: 06.06.14 06:47 odpovědí: 2 změna: 06.06.14 20:11
avatar

Telefon Samsung Core Duo. Lze někde v nastavení tohoto mobilu zjistit jak kvalitní je signál, popípadě IP adresu atd, na některé servery to většinou chodí bez problému,ale na vícero to hlásí ztráta signálu. Poskytovatel je MOBIL.CZ Pokud bych se nepřipojil vůbec, tak je chyba třeba v aktivaci ale takhle...Za rady předem díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.14 08:00

Zkusil bych nainstalovat nějaký měřič rychlosti např DSL. Tam lze ukládat jednotlivá měření apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.06.14 20:11
avatar
Pokud tě to zajímá víc do hloubky můžeš instalovat emulátor terminálu a načíst si na netu něco o příkazu PING když dáš ping na bránu a ping na cílovou adresu tak zjistíš jestli je problém nejblíž k tobě nebo naopak až u cíle. Můžeš sí zadat i výpis cesty abys viděl kde všude sí tě předají než se prohrabeš ke kýžené stránce. Na Androidu jsem to teda ještě nezkoušel ale pod widlema i linuxem to funguje tak si myslím že by tak triviální operace jako je ping měla fungovat i na androši.
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.