Internetový prohlížeč

Od: Datum: 01.06.14 12:09 odpovědí: 4 změna: 01.06.14 12:46

Dobrý den. Poslední dobou mi začal blbnout intertentový prohlížeč. Mám Operu.Když si třeba najedu na video na youtube, pokaždé se mi ukáže "Click to run adobe flash player" tak na to kliknu a video jde v pohodě, jenomže když jdu na jinou složku a vrátím se opět na to video, youtube stránka se mi celá aktualizue a opět se mi objeví to samé.

Nedělá se mi to jenom na youtube, třeba na tumblr (možná někteří znáte) nemůžu přidat žádný příspěvek, prostě se to dlouho načítá a kde nic tu nic. Smazala jsem všechnu historii a stažené soubory na prohlížeči ale nic z toho nepomohlo. Nevíte, čím to je?

Děkuju


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.06.14 12:20
avatar
Nedávno proběhla zpráva podle které se podařilo někomu zavirovat router TP link a ten vir se snaží dstat do všech připojených počítačů tím že je nutí k instalaci nové verze Flashplayeru. Pokud používáte router TP link je důležité smazat adobe flash player a náhradit ho stažením přímo ze stránek adobe. Nepoužívat žádný přímý link ale normálně se proklikat ke stažení na stránkách adobe.
doplněno 01.06.14 12:23: Dalším krokem je přehrání firmware routru a nastavení nového silného hesla ale to zatím nebudeme rozebírat když nevíme jestli zmíněný model používáte.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: imme
Datum: 01.06.14 12:25

Teď se dívám na programy a mám tam 2 adobe flask playery. Jeden je 11 AcviteX a druhý 11 Plugin. Mám smazat oba?

Datum: 01.06.14 12:34
avatar

Já bych jednoduše řekl, že máš flash prvky "na vyžádání", tedy že pro jejich přehrání je musíš rozkliknout (šetří datové přenosy, načteš si jen to co opravdu načíst chceš).

Jakou verzi Opery máš? jestli se jedná o 15 nebo novější, je to v Nastavení -> Weby -> Zásuvné moduly -> Spustit automaticky (doporučeno)

doplněno 01.06.14 12:36:

Takto to vypadá, když jsem si nastavil "po kliknutí"

Ohodnoceno: 1x
 
Od: imme
Datum: 01.06.14 12:46

Ano, tohle mi přesně ukazuje. Mám tu novější. Zkusím to. :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.