Obnova systemu windows 8

Od: Datum: 30.05.14 14:02 odpovědí: 11 změna: 30.05.14 17:13
Dobrý den
Včera jsem zapnul půl roku starý notebook toshiba l50-a-19 a kdyz mi najede logo toshiba vyskočí modra obrazovka windows recovery a prý chybi windows32/drivers a nenajede do os kvuli tomu . Notebook je v zaruce ale chteji 900 za preinstalovani coz mi neprijde fer za neco tsk banalniho zvlast kdyz uz jsem jednou za os platil pri koupi.Nelze udelat zalohu z kopie systemu od kamarada a jenom dohrat soubory co nemam bez preinstalovani? Nebo jakkoliv jinak? Poslesni varianta je pro me servis ale jestki bych treba mohl stshnout nelegalni kopii a dohrat to z ni tak si jako pirat neprijdu .dekuji moc vsem za rady a pokud pisu nesmysli omlouvam jsem nejsem znalec i

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cerviiik
Datum: 30.05.14 14:37
Stáhnout linux, vypálit, spustit bez instalace, sehnat potřebné soubory, dát na Flash disk a doplnit do adresáře. :) Doporučuji Lubuntu, na nenáročný úkol plně postačí.
Ohodnoceno: 0x

Od: mikerrer
Datum: 30.05.14 14:52
Dekuji ale bez zaruky se mi nechce menit os navic s nim neumim spis bych potreboval poradit s ozivenim tech osmicek
Datum: 30.05.14 14:54
Ono stačí vypálit Live CD a OS spustit přímo z CD bez instalace :) A data do Win8 z někama zkopírovat a doplnit

Datum: 30.05.14 15:15
Ajo takhle jste to myslel no to by slo a z nove kopie w8 by neslo udelat obnovu dat? Ono mi to totiz pise ze je potreba usb nebo dvd s windows8 abych mohl udelat tu obnovu tak me nnapadlo je nekde stahnout a jenom obnovit data a nepreinstalovat neslo by to? Vim ze pisu zmatene ale tam je presne napsana chyba 0xc0000185 a chybejici soubor ...
Datum: 30.05.14 15:50
Není v krabici záchranné CD? Nemá notebook recovery menu? Informujte se u výrobce.

Datum: 30.05.14 16:03
Nebylo a veskere soubory s tim spojenejako recovery disky atd. Jsou placene ... je to sproste ja mel pul roku koupene w8 a ted po.me chteji platit zbytecme za novou verzi ... premyslim ze si za ty penize koupim w7 a kaslu na ne
Datum: 30.05.14 16:08
Pak je tu tedy poslední možnost. Spustit Linux z CD, zazálohovat soubory, formátovat, stáhnout a vypálit W8 a do něj zadat produktový klíč, který by měl být na spodní straně notebooku.

Datum: 30.05.14 17:00
Praveze klic tam neni uz fakt nevim ... jedine zkusit to s tim linuxem a pak servis ... stve me ze nemuzu jen udekat obnovu z nejake stazene kopie ale jesrli to chce klic co samozrejme nemam je to v... takova blbost to je a nezmuzu nic dekuju za rady
Od: ojdce
Datum: 30.05.14 14:56

Najděte si schopnějšího kamaráda, který Vám pomůže, zde to nevyřešíte, protože postupů je mnoho. Z toho, co popisujete, není jesné, co jste si ze systému vymazal nebo co s ním je.

Od:
Datum: 30.05.14 17:02

Zkuste obnovení systému podle tohoto návodu:

1. Vypněte počítač.

2. Podržte na klávesnici klávesu 0 (nula) a zapněte počítač. Uvolněte klávesu 0 jednu sekundu poté, co se zapne počítač.

3. Objeví se nabídka, kde je potřeba postupovat podle uvedených pokynů.

V průběhu procesu obnovení použijte AC adaptér.

Datum: 30.05.14 17:13
Vrati me to zpet do te chybove obrazovky bud ty soubory nemam zalohovany nebo k nim neni pristup a disk je poskozen ... dnes zkusim jit za tim kamaradem a uvidim co zmuzu s jeho kopii a kdyz bude potreba autorizace tak servis ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.