Rozbitej pocitac help

Od: Datum: 26.05.14 20:11 odpovědí: 6 změna: 26.05.14 20:48
Mam rozbitej pocitac,prisel jsem domu zapnu a nic proste se zacne nacitat ale je cerna obrazovka a pak se nic nedeje vubec nevim cim to je napady?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kilob
Datum: 26.05.14 20:23

Jaký počítač to přesně je(značka, konfigurace, atd.). A to přestal fungovat jen tak, zničehonic se objeví pouze černá obrazovka a nic jiného? Zkoušel jste ho restartovat? Je možné, že jste si něják poškodil hard disk(Vysvětlovalo by to proč se vám nenačítá OS)?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.05.14 20:39

Ale kdyby byl poškozený HDD, tak to bude alespoň něco ukazovat.

Hučí ten počítač, svítí? Nebo je úplně "tuhý"?

doplněno 26.05.14 20:43:

No, jestli monitor ani nehne brvou (opravdu nic se na něm neukazuje), tak bych viděl problém u grafické karty, možná základní desky. Zkus se podívat, jestli jsi při vysávání něco nepovytáhnul, neodpojil neodpatřením nebo nedej bože neulomil. Zkus domáčknout opatrně grafickou kartu do slotu.

doplněno 26.05.14 20:57:

No, teoreticky je možné všechno. Jaké zvuky to přesně vydává?

Ohodnoceno: 3x

Od: pech
Datum: 26.05.14 20:30

Je určitá šance, že si s tím někdo hrál, když jsi nebyl doma?

Ohodnoceno: 0x

Od: adrymek
Datum: 26.05.14 20:38
nikdo si stim nehral proste nenabiha Os v pocitaci byla tuna prachu tak jsem ho vysal a po tom jsem zapnul a ted to dela divny zvuky myslim si ze je neco se zdrojem
Datum: 26.05.14 20:41
huci a sviti ale nenabehne Os a po vysati dela divny zvuky
Datum: 26.05.14 20:48
myslim si ze jsem nic neulomil ani nepovytahnul vsechno drzi.Na monitoru se nic neukazuje.Nemohlo by to byt zdrojem?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.