Výměna modemu od UPC

Od: Datum: 21.05.14 10:24 odpovědí: 6 změna: 29.05.14 22:15

Zdravím. Odpoledně ke mně přijde člověk od UPC provést výměnu modemu. Dohodl jsem s UPC dvouletou slevu (570 Kč -> 420 Kč). Součástí tarifní změny je i výměna modemu. Nechci toho zlodějského ksindla vůbec pouštět do bytu, rád bych mu modem předal někde u vchodu a zajímají mě tedy dvě věci. Co všechno podle vás bude chtít odnést, jen "krabičku se světýlky", nebo i nějaké přívodní kabely, ať mám vše připraveno. Za druhé: Předpokládám, že UPC jako obvykle zkusí nějakou boudu, podvod, flígnu, falírung. Na co si mám dávat majzla při předávání starého modemu a přebírání nového? Co podepsat a nepodepsat? Omlouvám se za poněkud expresívní výrazivo, ale po dvaceti pěti letech budování raného výprodejového kapitalismu nevěřím ani vlastním kalhotám a rozhodně nehodlám běžet s úsměvem idiota vstříc exekutorům. Děkuji za rady a spolehněte se, že veškerá (tři) možná hodnocení udělím, neboť dnes může jít o hodně. Cheers!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.14 11:13

Já jsem 2x musela volat do UPC a chtít opravu. Vždycky přišel uštvaný mladý mužský, pokaždé jiný. Před bytem mám na chodbě velkou škatuli s rozvody UPC a několikrát jsem vyběhla, protože to vypadalo, že se někdo snaží vyrabovat vedlejší byt. A vždycky jsem trefila na pospíchajícího mužského v montérkách, který vydělává na chléb svůj vezdejší a který nemá s těmi zloději vůbec nic společného. ;) Klidně dovolte technikovi vyměnit modem. Není to ten správný hajzlík

doplněno 21.05.14 14:25:

Jane, vy jste ve mně probudil závist. Musíte mít úžasné vybavení bytu! Když se tak bojíte typařů, přestrojených za montéry.. :-D

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.05.14 11:22

Krucinál...zapomněl jsem v prologu uvést, že montáž technik neprovede, prý jen vymění starý modem za nový a ten si mám zapojit sám. Původní myšlenku, že tomu poskokovi strčím pár grošů a nechám ho montáž provést, jsem později změnil na nápad vůbec ho nepouštět do bytu...beztak dává tipy bytařům...ne, neodvolám!

doplněno 30.05.14 00:32:

4 babka: Typaři jsou mně celkem ukradení, ať už jsou jakéhokoliv typu. Spíše se obávám tipařů.

Od: betaraybill*
Datum: 21.05.14 11:43

stihoman, paranoia?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.05.14 14:23

Špatné zkušenosti a elementární lidská opatrnost. Ale i tak dík a like za primitivní snahu být vtipným.

Datum: 21.05.14 15:40

Připravte si stávající modem, stačí jen svítící krabička bez kabelů, stopupněte si na rohožku před zavřené dveře bytu a vyčkejte příchod technika s novým modemem - někdy mívá drobné zpoždění.. Obchod uskutečníte předáním z ruky do ruky a podepsáním několika lejster.

Pokud nejste se zlodějskými praktikami providera spokojen, ukončete smluvní vztah a nemusíte se trápit.

Ohodnoceno: 2x

Od: balu33
Datum: 29.05.14 22:15

blbost takovej trotl odevzdává vše a klidně ho pro to pošlu po jednom at se projde to znamená 1 x modem,1x zdroj k modemu, 1x kabel UTP

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.