Počítání televízní reklamy

Od: Datum: 18.05.14 21:31 odpovědí: 5 změna: 19.05.14 08:31

Dobrý den, chtěl bych se optat, zdali je nějaký prográmek na počítání TV reklam...

Pokud ne, dokázal bych ho jako laik naprogramovat?

Jak vlastně funguje TV signál...? Koukám na film a najednou tam šoupnou reklamu...To jako vypnout signál, kterým posílají film a pak pošlou signál s reklamou? Pokud by to tak bylo, třeba by to šlo aby to program počítal..Nebo to je jeden ucelený signál..?

Těch reklam je hrozně moc, zajímalo by mě, kolik času člověk ztratí koukáním na nic..

Děkuji Vám za rady a pomoc a omlouvám se, že to tak píšu polopatě. P.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.14 22:02
avatar

Tak není lepší místo programu na počítání reklam zapnout stopky? A hned víte kolik času jste ztratil...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stonec
Datum: 19.05.14 00:34

Klasický TV signál je stream - tok dat, ty data obsahují informace o obraze, zvuku, synchronizaci (a teletext), je jedno jestli je přenášena reklama či film, je to jen stream dat, - co se tam pošle to se šíří a zobrazuje. U digitálu je to podobné, taky je to tok dat - výsledek je stejný. Jak automaticky počítat reklamy mi nenapadá, jedině na bázi zachycení signálu ShowView ale ten už asi nefunguje. Imho osobně spíše lituji těch cca 1500Kč které musím ze svého rok co rok dávat za státní televizi, než za shlédnutí několika reklam které mi "zaplatí" sledování televize soukromé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: eed
Datum: 19.05.14 07:09

Aha, děkuji Vám za zajímavou odpověď... tak to vypadá, že to asi tedy nepůjde...Hm...napadlo mě...šíření přes internet je to ten samí ´´streem´´? prostě jiná možnost tabule...?

Datum: 19.05.14 07:28

Ono je to obráceně. Komerční ani státní televize tu nejsou proto, aby divák mohl sledovat nějaké filmy. Televize jsou tu proto, aby mohl sledovat reklamu a propagandu. To je to, co televize živí. Všechno ostatní přináší jen náklady.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.14 08:31

TV již vůbec nesleduji v reálném čase. Vše co mě zajímá si nahrávám a pak si to proklikám. Výhodou je, že neztratím čas debilníma reklamama a kolikrát i debilním filmem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.