AMD Radeon HD 5670,problém se zvukem

Od: Datum: 18.05.14 12:01 odpovědí: 4 změna: 18.05.14 19:29
avatar

Dobrý den, nevím si rady se zapojením zvuku přes HDMI. Bohužel i řešení připojení Pc přes jack 3,5 jsem vyloučil, neboť mi v televizi patrně odešel jack. Bohužel přes HDMI mi zvuk nejde a to jsem postahoval všechny možné ovladače a nic. Nemáte někdo zkušenost, jak na to?

Předem děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.14 12:09
avatar

Máte na výstupu z počítače zvolené správné výchozí zařízení, tedy AMD HDMI Output? (Realtek High Definition Audio, Digital Output (Optical) a podobné to nejsou)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.05.14 12:27
avatar

To právě nevím,zkoušel jsem se v tom včera ,,hrabat,, a nic.Zkusme od základu,kde to najdu apod...už my to vážně nemyslí, děkuji.

Datum: 18.05.14 19:29
avatar

U hodin klik pravým na reproduktor, zvolit Zařízení pro přehrávání a tam vybrat onen HDMI výstup. Když se pak ozve nějaký zvuk, uvidíte přímo na ukazatelích v tomto okně, přes co konkrétně se přehrává.

Pokud pak budete zkoušet, jestli to už jde, nebo ještě ne, nejlépe klikněte na posuvník hlasitosti (klik na tento reproduktor levou myší), aby to cinklo. Kdybyste měl např neustále puštěný přehrávač a laboroval s nastavením a kabely a zkoušel, kdy to naskočí, je možné, že tento program zůstane až do vypnutí přiřazený na původním zařízení, nepřehodí se okamžitě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.14 17:25
avatar

Tak jsem ještě zkusil koupit redukci jack-cinch a také nic nejede,tak už nevím.Jinak výstup z pc je v pořádku,sluchátka jedou na výbornou.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.