Win XP Poznal neregistrovanou licenci

Od: Datum: 18.05.14 10:56 odpovědí: 5 změna: 18.05.14 19:16

Zdravím, doposud mám Neregistrovanou licenci Win XP, a doposud mám vypnuté aktualizace, i tak, když sem ráno zapnul počítač napsalo mi to v pravém dolním rohu, že jsem se stal obětí softwarové kriminality. Zablokuje mi to po nejake dobe windows? Ale jestli to bude možné, to win xp si chci zanechat když je gratis ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.14 10:58

nemáš to jenom nějaký vir,jako je ten policejní.

doplněno 18.05.14 11:00:

tady si o tom můžeš něco přečíst

http://search.seznam.cz/?q=hl%C3%A1%C5%A1ka%20softwarov%C3%A1%20kriminalita&sId=VVHy6DibwZDucQHIiV_n

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.05.14 10:59

To nevím, mohu to nějak poznat?

Od: mkat®
Datum: 18.05.14 15:32

Ak to od teba pyta nejake peniaze ,tak to bude virus.Ak nie ,tak ti nič ine neostane len legalizacia,ale preinštalovanie .

Datum: 18.05.14 16:32

Mě to v minulosti opravdu jsem měl neleální wokna,skákalo také,tak jsem vždy jen poupravoval datum!To se ale jednalo tuším o 98

Datum: 18.05.14 19:16
Bude vas to okno vytrvale otravovat a připomínat nelegální win, je možno i to odstranit, ale objeví se zase. Pokud to vydržíte, klidně s tím pracujte, některým to otravuje zivot i par let a nebyli schopni zaplatit legální OP a nebo přejít na bezplatný

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.