Potíže s YouTube

Od: Datum: 16.05.14 13:17 odpovědí: 2 změna: 16.05.14 15:39

Zdravím. Mám problémy se spouštěním videí na YouTube. Přibližně v jedné třetině případů se objeví hláška Tato stránka se nedá zobrazit a link https://pagead2.googlesyndication.com (plus podrobnosti - přesný odkaz by měl zhruba dvacet řádků). Na zahraničních poradnách nesměle tvrdí něco o nutné aktualizaci Flash Player a Silverlight - vše mám nejnovější. Používám IE a Win 8,1 - bohužel...tuší někdo, co s tím? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.05.14 15:06
avatar

Dobrý den, používám Firefox a zatím jsem na YouTube na takové video s chybovou hláškou nepřišel. Občas je tam video odstraněné nebo není určeno pro náš region. Zkuste prohlížet problematická videa v jiném prohlížeči nebo tady vložte odkaz na takové, které nejde v MIE spustit. Uvidíme, jestli to zvládnou jiné prohlížeče. A že si MIE čistíte od cookies a i jeho mezipaměť je snad samozřejmé. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.14 15:39

Tady to je uplně stejná otázka https://www.poradte.cz/volna-…nevite-proc-to-dela-help.html

doplněno 16.05.14 15:39:

Taky sem měl IE na Windows 8

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.