Program na vymazání rušivých pruhů a zrnění z vhs

Od: Datum: 13.05.14 20:37 odpovědí: 3 změna: 13.05.14 21:38
dobrý večer,rozhodl jsem se digitalizovat nejake sve vhsky.ale u nekterych skace obraz a zrnite pruhy.
Existuje nejaky program,ktery by fungoval s klasickou usb video striznou
dekuji za odpovedi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 13.05.14 20:47

Dobrý den, k té klasické USB video střižně nebyl žádný program na instalačním CD? Nebo to ten program neumí? Jste si jistý správným převodem (nastavením programu) a není ta chyba tam? Máte správně propojené video a PC? Jaká je kvalita videa před převodem? Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.05.14 20:48

No, nechci být kverulant. Ale nevidím to moc nadějně. Ten skákající obraz by snad ještě mohl jakž takž nějaký soft zvládnout, ale ty zrnitý pruhy, nevím nevím.

Neříkám, že určitě nic takovýho není, ale osobně jsem se s tím nesetkal, ovšem nějak extra jsem po tom nepátral.

Od: hm®
Datum: 13.05.14 21:38

Spíš bych se pokusil nahrát ta videa nejlépe, jak to hardware umožní, a pak bych zkusil sehnat program, který by ty filmy dokázal vylepšit. Takový program už pak nemusí být vázaný na nějaké USB-cosi, dá se použít třeba jen na část videa apod. Myslím, že sehnat takový samostatný program by mohlo být jednodušší (pokud tedy vůbec existuje), než shánět takový program ke konkrétní střižně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.