Nastavení Skype na WIN 8

Od: Datum: 13.05.14 17:28 odpovědí: 6 změna: 20.09.14 18:37

Ahoj lidi, prosím kde ve Windows 8 najdu (a jak) nastavení Skype (jako hlasitost zvuků, automatické spouštění, uchovávání historie) apod, jako to bylo u předešlých verzí? Prosím o podrobný návod jak pro debila, jelikož WIN 8 vidím poprvé v životě. Díky moc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.05.14 17:33

Skype si stáhni ze slunečnice nebo stahuj.cz.Je několik vebu odkud mužeš skype stáhnout :

Ohodnoceno: 0x

Od: skype
Datum: 13.05.14 17:35

Když ho stáhnu a nainstaluju jako ve WIN 7 tak mi půjde normálně?

Datum: 13.05.14 17:46

Když už ho budete stahovat, tak proč ne rovnou z http://www.skype.com/cs/

Určitě vám půjde, psát a volat se bude stejně jako dřív, ale celé to bude vypadat trochu odlišně, poběží to v metru jako dlaždice nebo na ploše u kraje obrazovky. (Možná to jde nějak přinutit, aby to bylo v malém okně jako dřív, třeba někdo bude vědět, ale já nad tím strávil půl hodiny a nic.)

Datum: 13.05.14 17:51

Já ho v tom WIndowsu mám v těch dlaždicích, ale nikde tam nevidím nastavení, když ho schodím a prohlížím internet, tak tam nemám miniaturu, nejde nastavit mikrofon apod. jako mi to šlo ve WiN 7

Datum: 13.05.14 18:14

Tak jsem si to našel sám

tlačítko WIN+C , miniatura tam nikde neni, tak mám asi smůlu

Od: sander
Datum: 20.09.14 18:37

Zdravím.

Stejný problém řeším už delší dobu, co se skype+Win8 týká tak když skype otevřeš jako metro app (přes dlaždice) tak jediné co můžeš nastavit je jen z čeho si skype bude brát nebo nač posílat zvuk. Ovládání hlasitosti v metro skype není. Zatím jedinou pomocí je stáhnout si ze skype stránek desktop verzi. kterou budeš spouštět už normálně jako v předešlích verzích oken. U desktop verze už si hlasotost nastavíš přes ovládání hlasitosti.

Snad ti to trochu pomůže ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.