Jakou čtečku QR kódů

Od: Datum: 13.05.14 12:52 odpovědí: 5 změna: 22.05.14 20:20

Zdravím.

Prosím, poraďte jakou nainstalovat čtečku QR kódů na tablet 3Q. Chtěla bych neplacenou. Je jich moc a nevím jakou z nich vybrat. Chci stahovat z Google play. Díky moc za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.05.14 12:59

Zkuste tuto.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.05.14 12:34

Tak jsem ji nainstalovala ale nějak se asi musí aktivovat a nepřišla jsem na to jak. Umíte poradit? Zatím se pořád učím s tabletem zacházet. Díky moc.

Datum: 16.05.14 12:53

Nainstalujete čtečku. Někde před sebou máte QR kód. Zapnete QR čtečku, která se chová jako fotoaparát. Namíříte na kód a automaticky se vám otevře webový prohlížeč s odkazem na obsah QR kódu. Musíte mí samozřejmně připojení k internetu.

Datum: 22.05.14 20:20

Díky za ochotu. Zkoušela jsem to ale nějak to nejde. Jakoby fotoaparát nechtěl spolupracovat s aplikací. Zkusila jsem nainstalovat aplikaci QR Droid. Tam to taky nejde přes foťák ale jde to, když si normálně kód vyfotím, tak v aplikaci si najedu do galerie, vyberu fotku s kódem a načte se internetová stránka. Tak aspoň takhle to funguje.

S pozdravem blatoni

Od: neddy
Datum: 14.05.14 14:05

Zkuste Barcode Scanner, oproti jiným čtečkám je velmi rychlý a zvládá načítat i spoustu dalších typů kódů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.