XBOX 360 na dvou televizích

Od: Datum: 03.05.14 19:14 odpovědí: 2 změna: 04.05.14 08:27

Dobrý den, zajímalo by mě jestli by nějak šlo udělat že bych hrát split screen hry na dvou televizích nebo na jedné televizi a na jednom pc monitoru. Jako že bych už nehráli dva hráči na jedný televizi ale prostě zvlášt na dvou. šlo by to?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.14 07:21
avatar

teoreticky by to neměl být problém ale nikdy jsem to nezkoušel , stačí rozbočit signál a pořídit kabel http://www.tsnova.cz/p26326-rozdvojka-cinch-rca/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chizuru*
Datum: 04.05.14 08:27

Nemyslím si, že to je to co chce tazatel. Já to pochopila tak, že chce mít jednu polovinu obrazu na jednom a druhou na druhém televizoru/monitoru. Při pouhém rozbočení by se signál pouze naklonoval a obě obrazovky by ukazovaly to samé (Obě by tedy ukazovaly SplitScreen).
Já se však obávám že to nepůjde. Grafický procesor nebude zřejmě podporovat dvakrát větší rozlišení a asi ani nebude mít dostatek výkonu. Jediná možnost je asi jen to rozbočení signálu kdy obě obrazovky ukazují to samé. Ovšem nevím jak by to s tou rozdvojkou šlo, jelikož pouhá rozdvojka nemá zesilovač a se signál rozdělí do obou přístrojů (Procentuálně podle vstupních impedancí televizorů, ale nejspíš to bude zhruba 50 na 50) což bude mít ve výsledku nižší jas (Když bude signál poloviční).
Já sice nikdy Xbox neměla, ale myslím si, že to takhle bude.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.