Jak nastavit v nové záložce about:Tabs?

Od: Datum: 02.05.14 12:14 odpovědí: 3 změna: 02.05.14 15:30

Zdravím a prosím o pomoc. Zakoupila jsem si nový notebook s Windows 8. Jak jsem následně zjistila, nešly mi přehrávat filmy v originálním znění, resp. titulky. Proto jsem si stáhla přehrávač BSPlayer. Jak nemilé bylo však překvapení, když jsem zjistila, že když spustím internet, jako domovskou stránku mi to nabídlo stránky BS Playeru (s tím jsem si však poradila). Což mě však neuvěřitelně rozčiluje, tak je to, že při otevření nové záložky se mi objeví jejich vyhledávač. Vždy mi při otevření nové záložky naskočila obrazovka about:Tabs, která mi nabízela nejčastěji navštěvované weby. Prosím, můžete mi poradit, jak si nastavit about:Tabs zpátky a vymazat vyhledávač BS Player? Zkoušela jsem snad všechny možnosti v Nastavení a Možnosti internetu. Díky!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 02.05.14 12:30
avatar

Jaký máte prohlížeč? Firefox?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hankabela
Datum: 02.05.14 12:50

Mám Internet Explorer... ale už jsem na to přišla, teď už to funguje jako předtím :) ale jinak díky.

Datum: 02.05.14 15:30
avatar

Hanko, pravděpodobně jste si spolu s přehrávačem nainstalovala nějaké rozšíření nebo lištu do prohlížeče. To se většinou nepodaří odstranit ani odinstalováním programu (ty přídavné většinou zůstanou).

Pro příště doporučuji pečlivě sledovat instalaci, podívat se na všechny možnosti (např Advaced, Vlastní, apod.) a odškrtat vše, co nainstalovat nechcete. Je to jednodušší než se později zbavovat otravného balastu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.