Blokace připojení wifi

Od: Datum: 01.05.14 16:25 odpovědí: 5 změna: 01.05.14 18:15

Ahojík,jak můžu zamezit někomu,aby se na mne připojil.Psala jsem UPC o radu,ale nejde mi to.Prosím podrobněji.Díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.05.14 16:41

Dobrý den, pokud myslíte Vaši domácí "wifinu", tak ji musíte zaheslovat, heslo si pamatovat a nikomu ho neprozradit. Zdravím!

doplněno 01.05.14 17:10:

praivo - nevím, zda jste to "vylepšil". Já se obávám, že tazatelka nedá ani to heslo. Nějakou radu již dostala od UPC, ale asi málo podrobnou. Uvidíme, až se ozve.

doplněno 01.05.14 17:29:

eviik - nebude to pro Vás snadné, ale zkusíme to. Vy to zadáte normálně do prohlížeče a potom to bude asi chtít po Vás heslo a jméno (to je většinou obojí admin). A dostanete se do nastavení modemu, kde se budete asi těžko orientovat. Napište přesný typ modemu a zkusíme najít obrázky.

A co manuál k modemu? Tam to musí být popsáno. Ještě si zkontrolujte tu adresu - já mám tuto http://192.168.1.1/

doplněno 01.05.14 18:27:

eviik - myslím, že spíše to spojení blokuje firewall nebo antivir. Pokud to umíte, tak je jen po dobu nastavování zkuste zcela vypnout. Nevím, proč si myslíte, že se na Vás někdo napíchnul? Třeba ne. Ale, stejně to pro Vás bude asi složité a chtělo by to někoho znalého, aby Vám to nastavil. Manuál jste už našla (a v něm obrázky)? A typ modemu=?

Ohodnoceno: 4x

Datum: 01.05.14 16:51

A ještě může skrýt SSID.

doplněno 01.05.14 18:01:

Může být i 192.168.1.254 a další. Na jejím místě bych si to nechal udělat od někoho, kdo tomu rozumí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.05.14 17:20

Je to tak,mám zadat 192.168.0.1.,ale nevím kam.

Datum: 01.05.14 18:07

Díky,radíte mi dobře - ohodnotila jsem.Já jsem to měla zadané správně hned,ale hlásí mi to,že stránka nelze zobrazit.Dále,že je to správně,ale web neodpovídá (totéž i na tu Vaší s koncovkou 1.1.Napadlo mi,jestli by to mohl nějak bloknout právě ten,co je na mne připojen a dělá mi stále nějaké problémy.Je to možné?

Datum: 01.05.14 18:15

Zkusila jsi i .254? Těch adres je spousta, podívej se na router, měla by tam být napsaná.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.