Přidání příspěvku na stránku

Od: Datum: 01.05.14 15:25 odpovědí: 5 změna: 05.05.14 19:32

Zdravím,

když vytvořím facebook stránku a budu tam přidávat příspěvky, uvidí mojí přátelé že jsem to zveřejňoval já? Nechci aby nikdo věděl, že se o tu stránku starám já. Někdy totiž vidím na fb že někdo přidal příspěvek na té a té stránce. Jde to nějak?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mikrora*
Datum: 01.05.14 15:44

Na Facebooku si můžeš nastavit, kdo chceš, aby tvůj příspěvek viděl. Přímo v příspěvkové tabulce.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.05.14 15:50

Pokud se jedná o stránku (nikoliv skupinu), můžeš uveřejňovat příspěvky i pod jménem stránky. Na druhou stranu, pokud je to dobrá stránka, proč se za to stydět?

Od: navstevnik
Datum: 01.05.14 22:06

Jo, ale dělám na jednom projektu a nechci aby někdo z mých přátel věděl, že na tom dělám já. Přece jenom kdyby to byl blbý nápad, projekt nevyšel...atd...

Proto nechci aby někdo viděl, že jsem založil novou stránku s tím a tím jménem, že jsem přidal na tu stránku příspěvek atd. Uvidí to někdo? Jde to udělat tak, aby to nebylo poznat? Jak?

Datum: 02.05.14 03:03

Musíš se přihlásit jako správce stránky, pak budeš příspěvky přidávat jménem stránky, ne jménem svého osobního účtu.

Od: navstevnik
Datum: 05.05.14 19:32

Ok, a co když tu stránku založím. Uvidí to někdo z mých přátel?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.