Nákup notebooku

Od: Datum: 06.07.14 22:22 odpovědí: 6 změna: 09.07.14 07:45

Dovry den,

potrebuju poradit, jaky dobre vykony notebook do 15 000 Kč. Za nabidky predem dekuji.

PS: velikost obrazovky jenom 17,3 a vice.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fido
Datum: 07.07.14 10:06

Pokud nepotřebujete aby uměl prát, žehlit a souložit tak jakýkoli, který je do ceny 14.999

Dnes už špatný za tu cenu nekoupíte, pokud mluvíte o novém. Otázkou je co považujete za dobře výkonový. Ale když tuhle otazku pokládáte ZDE, tak vám 100% bude vyhovovat každý. Samozřejmě nemyslím ten v ceně 7.500

Budete uchvácen co dnes NB dokáží. Sám jsem ted kupoval dva pro kolegy a nestačil jsem zírat jakou "cestu vývoje" prošly za 2 roky.

Nebojte opravdu COKOLI těsně pod 14.999 vyhoví vašemu požadavku

Ohodnoceno: 0x

Od: kutululu
Datum: 08.07.14 12:48

No samozřejmě je nejlepší koupit za málo peněz hodně muziky ;) Nejlépe s dobrou grafickou kartou, rychlým procesorem, velkou RAM a HDD...

Od: samula102
Datum: 08.07.14 17:53
Od: kutululu
Datum: 09.07.14 07:45

Já osobně mám Acer ráda, ale jeho konstrukční provedení se opravdu spíše podobá maketě :D Kupuji si jedině tuto značku (už je to spíš zvyk nebo nostalgie, určitě ostatní značky jsou také dobré), na to jak jsou levné, tak mívají dobrou výbavu, ale na úkor vzhledu. Určitě bych doporučila si nejdřív zajít do nějaké kamenné prodejny a ntb si na vlastní oči prohlédnout. Já si ho objednala přes internet a nestačila jsem se divit :D

Od: nutt®
Datum: 08.07.14 23:39
Zdravím,
nepíšete na co budete notebook využívat, to je zásadní informace podle které můžeme radit. Rozhodně není pravdivé tvrzení že v této cenové kategorii nejsou špatné notebooky. Ohledně značky bych se obloukem vyhnul Aceru po straně zpracování stojí zaprd, doporučil bych se podívat na značky HP, Lenovo či Asus. To jsou 3 výrobci od kterých se mi notebooky líbí a nejsou to jen krámy z křehkého plastu. Osobně bych doporučil dva (viz níže) ale pokud chcete notebook jen na filmy, internet apod tak je to zbytečné a stačí Vám notebook v ceně 7000kc.
.
http://notebooky.heureka.cz/hp-pavilion-17-e033-f4b57ea/
.
http://notebooky.heureka.cz/lenovo-g700-59-392694/
.
Hezký den NutT

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.