Online filmy-každou minutu se načítají

Od: Datum: 27.04.14 22:30 odpovědí: 1 změna: 27.04.14 22:35

Já se zblázním. Stáhla jsem si 2 alba a když si pustím film online tak mi běžel normálně bez načítání jen na začátku, ale najednou se mi každou minutu načítá. Nevím jestli je to těma písničkama (ale 24 písniček,to fakt nezabírá moc místa) a nebo třeba wifi připojením...prostě nevím čím to je a štvě mě to. Děkuju předem za nějakou odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.04.14 22:35
avatar

Dobrý den, nevím, jak s tím filmem souvisí to stahování hudby, ale zkuste si vyčistit mezipaměť a cookies v prohlížeči. Zdravím!

doplněno 28.04.14 23:12:

Zkuste opět vyčistit prohlížeč a také se podívejte v jeho nastavení, jestli nemáte omezenou velikost mezipaměti. Já tam mám tu velikost na automaticky a nemám ji omezenu hodnotou.

Další možnost je, že máte i spuštěné jiné programy, které zaplňují paměť PC a zpomalují jeho chod. Také může být internet zpomalen tím, že je vás "na drátě" více a všichni jsou aktivní.

Nebo je přetížen jen ten server, kde ta videa přehráváte.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.