Bezpečnostní kontrola Facebook

Od: Datum: 26.04.14 18:27 odpovědí: 3 změna: 26.04.14 19:12

Zdravím, mám problém na facebooku.

Jsem přidaná ve skupinách které jsou zamřené na sbírání hlasů do soutěží.

Lidé si zde vzájemně hlasy oplácejí...Ale jakmile "olikuju" nebo hlasuji pro někoho a pak mu do komentáře vložím svůj odkaz na oplacení, vyskočí mi tabulka (bezpečnostní kontrola) a musím opsat kod jinak me to nepustí dál a kometář se v daném odkaze nezobrazí. Je to strašná zdržovačka.

Zkusila jsem snad už vechno, vytvořit si nový profil, dělat to z jiného pc...ale vždy se to stane.

Uvažovala jsem, zda není možné, že mě zkrátka konkurenti, kteří tyto stránky také používají jednoduše nenahlašují a tím pádem zpomalují...Přijde mi to jako hloupost, přece to facebook neudělá na základě jednoho člověka.

Prosím poraďte, soutěž končí za 4 dny.

Předem ěkuji za každý nápad
-Anna

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.04.14 18:39

Já si myslím opak, že to zdržování záměrně Facebook, který zakazuje soutěže.

doplněno 26.04.14 20:03:

V dotazu neuvádíte, že kód musíte opisovat pouze Vy ... Pakt to tipuji spíše na vkládání opakovaného odkazu. Možnost nahlášení mi nepřijde moc pravděpodobná, to by Vás muselo nahlásit více lidí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.04.14 18:44

Nechápu ale proč by to dělalo jen mě, psala jsem hodně lidem co také hodně hlasují a prý se jim to nikdy nestalo...

Datum: 26.04.14 19:12

Možností je několik, nevím, jak jsou reálné/nereálné:

1) opakováné vkládání stejného odkazu - blokují tak roboty

2) Nahlášení lidí - i jinde než v oné skupině!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.