Firefox od mozilly

Od: Datum: 23.04.14 09:26 odpovědí: 15 změna: 26.04.14 02:19
avatar

Poradte mi jak zjistit jak vysokou verzi má FIREFOX od MOZILLY? Nabídly mi ho já stáhla ale nevím jaká je to verze doporučují verzi 25 a vyšší. Nemohu najít jakou mám verzi já... Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.04.14 09:29
avatar

Dobrý den, nahoře na liště je Nápověda a tam bude O aplikaci Firefox. Po odklepnutí vyskočí okénko a tam si přečtete, o jakou verzi se jedná. Zdravím!

doplněno 23.04.14 09:43:

Ještě doplním, že pokud máte starší PC, tak zřejmě bude problém s chodem nové verze.

Je to dost náročné na systém a zpomaluje to načítání stránek. V tom případě je lepší ta verze starší.

doplněno 23.04.14 09:44:

Máte verzi 28 - nejnovější.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 23.04.14 09:42
avatar

Tak jsem najela a je tam FIREFOX

28.0

Mozilla firefox for seznam

seznam. - 1.9

tak kolik 1,9 mebo 28.0?

Datum: 23.04.14 09:45
avatar

Mate Mozillu, ktera byla upravena pro Seznam. Stahnete klasickou ve verzi 28

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.04.14 09:53
avatar

Tak díky, asi je tam ta 28 verze.. ale sice mám starší počítač funguje docela dobře až na to, že je pomalejší jak seznam, a někdy zcela restartuje počítač, což se mi u seznamu explorer nikdy nestalo..

Datum: 23.04.14 09:33
avatar

Aktuálně je verze 28

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 23.04.14 09:46
avatar

tak je tam jak jsem napsala asi verze 28 doporučují mi teď verzi 25 a vyšší a přejít na ANTIVIRUS ESET NOD 32 za 1.209.- nevím jestli ročně nebo měsíčně? protože mám XP a nemám zrovna 15.000,- na nový.prý udělat tyto úpravy a pojede dál. no nevím, již teď mi nejdou nějaké aktualizace adobe, nebo player, a banky prý od prosince nebudou přes PC. Tak jsem z toho jelen.

Od: ben®
Datum: 23.04.14 09:53
avatar

Dobrý den, kdo Vám to doporučil? Patrně banka při přihlašování do internetbankingu. Pokud budete mít Firefox, který máte, tak nebude problém. Antivir je zase jiný program a nemusíte nic platit - jen si nainstalovat jiný a bezplatný (určitě Vám někdo doporučí - já ne, protože ho vůbec v PC nemám). OS WIN-XP normálně fungují dál, ale už nebudou nové aktualizace. Nic nekupujte, protože to není nutné - je to jen reklama. Zdravím!

doplněno 23.04.14 10:02:

jarojetu - když Firefox restartuje PC, tak je to ono, o čem jsem psal. Ten program zatíží systém a ten se tomu brání pádem a restartem. Stačilo by přejít na starší verzi Firefoxu, ale zase Vám bude psát banka, že máte starou verzi. Já mám verzi Firefox 7, běhá svižně a nemám nikde problém - jenom ta banka stále přemlouvá, abych si pořídil novou verzi. Tak to tam odklepnu a dostanu se dál.

doplněno 23.04.14 10:11:

jarojetu - antivir free Vám půjde, ale zřejmě jen po nějakou dobu - potom budou chtít zaplatit.

Jsou i jiné antiviry, které fungují stále a jsou zdarma. Adobe Flash Player je doplněk do prohlížeče, bez kterého nepřehrajete videa (obraz i zvuk) nebo se nebude hýbat flash (reklama, hry). Musíte mít správný AFP pro Váš prohlížeč a OS WIN-XP. Nemusí být aktuální, ale časem něco nepůjde zas přehrát a aktualizaci se nevyhnete. Jinak, já všechny automatické aktualizace zakazuji a volím si je sám, až v případě potřeby. Tím se vyhnu možným nečekaným problémům.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.04.14 09:59
avatar

díky, tak bude stačit tedy ten antivir od esetu freee zdarma? a s tím aktualizováním programů jako je adobe reader, nebo flesch player, a nějaké UPTAGE ani nevím co to je mi nabíhá ale nejde to aktualizovat.. ten flasch player je na přehrávání aby to bylo slyšet? a ten adobe půjde to i bez těch aktualizací,?. Díky moc tomu nehovím, ale zase zcela blb.. nejsem, snažím se to pochopit co je pro mne zrovna teď nebezpečného.. Díky

Od: ladin*
Datum: 23.04.14 10:27
Zdravím. Slavný Eset free verzi antiviru nemá! Já osobně používám AVG Free a naprostá spokojenost. Je česky a případně si instalaci upraví podle toho, jestli konfigurace počítače odpovídá min.požadavkům nebo ne. Běží i dceři na starém noteboku s 1,5 GHz procesorem a 512 MB ram, Win XP.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladin*
Datum: 23.04.14 10:35
Zdravím. Slavný Eset free verzi antiviru nemá! Já osobně používám AVG Free a naprostá spokojenost. Je česky a případně si instalaci upraví podle toho, jestli konfigurace počítače odpovídá min.požadavkům nebo ne. Běží i dceři na starém noteboku s 1,5 GHz procesorem a 512 MB ram, Win XP.Flash player je na přehrávání on-line videí. Je možno si novou verzi stáhnout na Stahuj.cz ( jsou dvě verze - liší se podle používaného prohlížeče, buď verze IE- pro IE nebo nonIE - pro ostatní.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.04.14 10:57
avatar

AVG antivirus. Dobíhá mi ještě registrace antiviru avast free zdarma.. musím počkat až doběhne registrace, ještě mi nikdo neodpověděl na tuto otázku. Chtěla jsem urychlit dokončení registracem, poslaly mi nějaký klíč ale nešlo to naprosto nikam vložit. Tak čekám až co se bude dít. odinstalovat starý avast, si netroufnu.

Datum: 23.04.14 11:30
avatar

"Tak čekám až co se bude dít"

Pokud něco neuděláte Vy, nic se dít nebude. Jenom Vám přestanou Váš avast! aktualizovat a databáze virů Vám velice rychle zastará. Volný avast! jsem měl několik let a vždycky šel obnovit na další rok bez problémů. Hledejte, určitě tam na vložení toho klíče někde je okénko.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladin*
Datum: 23.04.14 11:32
Pokud není ta doba od AVASTU dlouhá,raději odinstalovat! AVG Free je bez jakékoliv registrace navždy! zdarma! AVAST Free jsem dceři na notebook nainstaloval nejprve,ale zablokoval ho tak, že jsem ho měl problém odinstalovat! AVAST nikdy více! S AVG Free naprostá spokojenost, žádná zbytečná registrace jako u AVASTU a navždy free!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.04.14 17:21
avatar

Antivirus používejte jenom jeden a pokud zlobí Firefox (restartuje se Vám počítač), najděte si starší verzi (já na Windows XP používám verzi 17 ESR a je to bez problému). Banka mne sice vybízí, abych aktualizovala SW, ale ibanking funguje dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.04.14 02:19

Pokud máte registrační klíč na avast Free! zaslaný mailem, postup na jeho vložení je popsán zde

Týká se vás až ta část o off-line registraci. Avast Free lze používat zdarma neomezně dlouhou dobu, jen je nutno vždy po roce registraci obnovit.

Pokud chcete přejít na AVG, nemusíte čekat na doběhnutí registrace avastu. Jen je třeba před instalací AVG nejprve odinstalovat avast, dva antiviry najednou obvykle dělají jen problémy.
Pro tento případ doporučuji použit odinstalační nástroj avastu - lépe vyčistí počítač od zbytků, které by mohly novému antiviru vadit.

Vložení licenčního čísla AVG

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.