ICQ a divná historie

Od: Datum: 22.04.14 19:35 odpovědí: 7 změna: 09.04.16 23:46

poslední dny mi ICQ dělá divné neplechy.

Mé odeslané zprávy označí správným datumem, třeba dnes 22.4. 19.32 ale došlé zprávy, které dostávám označuje jako 11.6.2014 12.32 .. .. a tedy se zprávy v historii neřadí za sebe a já pak nikdy nevím o čem jsem s kým a kdy naposledy diskutoval.

Nemáte stejný problém?

Díky

popřípadě co s tím? Mám 7.2, zkoušel jsem 7.5 nepomáhá to. Ani přeinstalace.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fido
Datum: 23.04.14 12:14

? nikdo netuší?

Od: hnzas
Datum: 24.04.14 12:56
Je na pocitaci, ze ktereho ty zpravy prichazeji, spravne nastaven systemovy cas?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.04.14 13:47

Ano, předpokládám, že ano, neboť to začlo dělat uplně u všech zpráv. Tedy u všech konverzací

Děkuji ...

Datum: 25.04.14 08:50

rozčiluje mě to každým dnem.

Není možné, že by někde na servru ICQ nebo v mám vlastním nastavení jsem měl nastaven špatný dytum, jako je třeba na forech , že si tam nastavujete v jaké zemi bydlíte a jaký tam je momentálně čas. pokud ano, kde to asi najdu?

Pak bych chápal, že moje zpravy "očasuje" moje PC a od ostatních systém ..

poradíte?

Datum: 25.04.14 09:03

Ještě mě napadá ... to co se to tak podělalo není tak dlouho, a stejně není tak dlouho co jsem si ICQ nainstaloval na mobil. Asi to má souvislost .. jenže jakou a kde udělat napravu? Jak je mořné, že nikdo nemá obdobný problém?

Datum: 25.04.14 09:34

Tak mi to nedalo a otevrel jsem ICQ na webu. Nenašel jsem tam žádnou upravu data. Nainstaloval jsme si tedy zpět ICQ zas na mobil, ale všechny zpravy, co se mi načetly jsou se spravným datem. Tedy s dnešním. HMM, poradite?

Víc nevím co ještě zkusit. Zkuste brainstorming, něco si vyberu ...

Od: petrv
Datum: 09.04.16 23:46

Dobry den, nikdo nema reseni? Mám stejny problem a nic nepomohlo, ani reinstalace ICQ

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.