Bluetooth nefunguje

Od: Datum: 20.04.14 21:03 odpovědí: 1 změna: 22.04.14 07:13

Mám notebook acer aspire a myslím si, že po aktualizaci na win 8 (a pár drobných) se mi pokazilo bluetooth. Nejde zapnout a správce zařízení hlásí: Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)

Nejsem si úplně jistá zda se tahle chyba stala po nebo už před aktualizací, protože sem B. dlouho nepotřebovala a teď když ho potřebuju tak nevím jak ho nahodím a nemám nejmenší tušení v čem je zas chyba.
Nevíte někdo co s tím?

Děkuju :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: tttttt*
Datum: 22.04.14 07:13

Nejspíše Win 8 nativně (od základu) nepodporuje Váš konkrétní model modulu pro bluetooth. To však znamená jen to, že musíte sama najít a stáhonout příslušný driver - ovladač. http://www.acer.cz/ac/cs/CZ/content/drivers Stačí, když zde vyhledáte svůj konkrétní model (nehledejte krabici, je to napsáno zespod na notebooku), potom Vám to zobrazí výčet všech možných ovladačů ke stažení, pro modely bluetooth bývají někdy i dva (na dva různé modely, které můžete v tom modelu mít - od jiné značky), zkuste oba, ted tak lehce asi nezjistíme, co přesně máte.. ale někdy fungují i paralelně + zobrazují se občas i starší verze, tak stáhněte nejlépe tu nejnovější. Po stažení nainstalujte a buď bude fungovat ihned nebo po restartu.

P.S. Když nezabere, máte nejspíše hardwarový problém, nebo zkuste říct někomu, kdo se vyzná, jistě máte nějakého kamaráda zběhlého... nebo potom opravna, ale zvažte, jestli se to vyplatí cenově..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.