Fotografie (panorama)

Od: Datum: 17.04.14 14:03 odpovědí: 6 změna: 28.07.14 23:19

Lidi chtěl by jsem spojit dva obrazky z ruzných prostředí pomocí panoramy to nejde píše to že to chce stejný pozadí Nějaký program není? Nebo jina rada Win 7.

doplněno 17.04.14 14:31:

Ano na to jsem tak nějak přišel ale potřeboval bych program který mi spojí ty dvě fotky z jiných míst

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.04.14 14:10

Pokud chcete dvě fotografie složit do panoramata, pak logicky musí mít nějaké stejné styčné body.

Když chcete spojit dvě fotografie a každá je "odjinud", pak to samozřejmě SW na tvorbu panoramat nespojí.

Ohodnoceno: 1x

Od: ria®
Datum: 17.04.14 14:34

klíďo Vám to spojím přes photoshop, pokud budete mít zájem.

doplněno 17.04.14 14:54:

spousta programů má na panoramatické fotky funkce, já jsem se takto naklonovala 8x na jednu dlouhou fotku :) ale není to stoprocentní, pokud není pozadí přesně ze stejného úhlu :) proto to pak řeším sama přes photoshop.. :)

Datum: 17.04.14 14:47

Děkuji ale ja bych si to chtěl spojit sám ale kdyby mi to nešlo a chytal nerva tak se na vás obratim mohla by si mi poradit nejlepší program na to?

Datum: 17.04.14 20:43

Photo Filtre, Gimp, ... Ale stačí i prohlížeč - třeba Irfan view.

Od: jdukolem
Datum: 17.04.14 20:51
Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.07.14 23:19

Ria nějaký kontakt na vás rád bych vám dal 4 fotky bohužel jine velikosti a jiných pozadí na spojení šlo by to? Jestli jo prosim o nějaký kontakt,,

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.