Outlook nelze změnit podpis

Od: Datum: 10.04.14 14:28 odpovědí: 13 změna: 12.04.14 19:49

Zdravím všechny chytřejší než já... A prosím o radu. Asi po 2 letech jsem si znovu nainstalovala Outlook, podaařilo se mi přidat i nový profil a stáhnout poštu z webmailu. bohužel, Odeslaná pošta se mi nestáhla. Trápí mě jiná věc... v Outlooku zůstal nastavený původní podpis a nejde s tím hnout. Mám XP a outlook 2007. Volím Nástoje-možnosti-formát pošty-podpisy. Po kliknutí na podpisy se ale nic neděje..nic se nerozbalí neotevře - jako když jsem na to neklikla. Když na to jdu přes Novou poštu, je tam uložený původní podpis, ale zase se nikam nedoklikám. Ten původní podpis jde jen vložit, jinou nabídku nedostanu.

Poradí mi prosím někdo, co s tím?

díky, Reli


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.04.14 14:36
avatar

možnosti-pošta-podpisy a tam napsat adresu nebo upravit stávající; je to i pro 2010

Ohodnoceno: 0x
 
Od: reli
Datum: 10.04.14 14:46

Díky, Nonku, ale to právě nejde. tlačítko Podpisy se sice ukáže, ale když na něj kliknu, nic se neděje, takže ten podpis jaksi nemám kam zadat.

Reli

Od: reli
Datum: 10.04.14 15:07

Díky, ale mám pocit, že problém bude asi někde jinde. Ty odkazy v podstatě říkají jak na to,. To jsem udělala, ale tlačítko podpis prostě nefunguje, nadá mi možnost cokoli vložit. Zjistila jsem, že všechna tlačítka na kartě Formát pošty nefungují. Jako by někde bylo něco špatně hlouběji... nevím ale, kam se podívat.

Datum: 10.04.14 15:39
avatar

nepomůže ani toto? otevřete NOVOU ZPRÁVU atd. ... mám 2010 a zde to funguje i při doručených zprávách; u 2007 všude doporučují "otevřete novou zprávu"; možná se mýlím, zkuste ...

Změna podpisu
V nové zprávě na kartě Zpráva ve skupině Zahrnout klepněte na tlačítko Podpis a poté klepněte na položku Podpisy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: reli
Datum: 10.04.14 17:13

Díky za sanhu... ale jak už jsem psala... to jsem už zkoušela několikrát, tlačítko Podpisy nic nedělá, nic se nerozbalí. Jako kdybych na něj neklikla.

Datum: 10.04.14 18:27
avatar

Zdravím,
pokud se vám Outlook chová tak, jak píšete, pravděpodobně je něco nekorektně nainstalované nebo někde něco chybí (můj odhad je praděpodobně nějaká "knihovna" (soubor s koncovkou .dll).
Řešení bych viděl nejdříve zkusit přeinstalovat (přehrát novou instalaci) ten Outlook a pokud to nepomůže, tak zkusit přehrát instalaci těch XP.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: reli
Datum: 10.04.14 22:08

Děkuji, to vypadá docela jako že by to mohlo být ono. bohužel, instalační csd už nemám a do knihovny se podívat neumím. a kdyby ano, moc si s tím neporadím :(. ale děkuji

Od: reli
Datum: 10.04.14 22:14

ještě se musím omluvit, nemám XP ale Win 7. Nojo, ženská!

Datum: 10.04.14 22:44
avatar

Jestli XP nebo Win 7 je celkem jedno ;)
Ten .dll soubor (tu "knihovnu") i kdybyste našla, tak s tím stejně nic neuděláte, tžakže to neřešte.
Píšete, že nemáte instalační CD - tak z něčeho jste teď ten Outlook nainstalovat musela. Takže tu instalačku (jedno jestli .exe soubor nebo celé CD) pusťte a odklikejte znovu jako při první nstalaci.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: reli
Datum: 11.04.14 00:36

Bohužel, žádný ..exe jsem nenašla. CD mi přinesl kamarád, protože v mé sadě Win 7 noutlook nebyl.

Jen jsem si všimla, že byla nastavena kompatibilita s XP.. ale asi to nebudu mít vliv, no zkusím,třebna púo restartu ano..

Ještě se mi stala taková divná věc.. po nainstalování Outlooku mi přesta fungovat skener, prý ho nelze najít, myslíte, že to má souvislost? díky

Datum: 12.04.14 19:49
avatar

Zdravím,
Outlook není součástí Windows, ale je součástí kancelářské sady Office.
Kompaktibilita by asi vliv mmít neměla, ale jistý si tím nejsem - odzkoušené to nemám.
Co se týká scaneru - proč vám přestal fungovat netuším (ale taky už se mi stalo, že po jedné instalaci mi zmizela tiskárna a dodnes nevím proč). Ale to, že zmizela ovládací ikona pro scaner ještě nemusí znamenat, že je scaner nefunkční. Pokud nejde ovládání scaneru normálně, zkuste použít cestu: ovládací panely - panel Skenery a fotoaparáty - a tam by se vám scaner měl ukázat a při 2kliku na ikonu scaneru by mělo jít normálně scanovat. Sice je to takové drbání se levou rukou za pravým uchem, ale většinou je to funkční. Můžete ještě také zkusit do pc vložit instalační CD scaneru a zkusit znovu scaner znovu nainstalovat - třeba to také pomůže.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: reli
Datum: 11.04.14 00:47

hledala jsem hledala... našla jsem tohle... jestli z toho prosím prosím prosím něco vyčtete..

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.