Excel 2003 - seznam

Od: Datum: 02.04.14 14:41 odpovědí: 2 změna: 03.04.14 08:14

Dobrý den.

Existuje prosím v excelu 2003 správce seznamů? Potřebovala bych zrušit stávající pojmenování a pojmenovat tímto názvem jinou oblast.

Stálé zdraví přeju.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.14 20:06
avatar

myslím že správce seznamů nepotřebujete.

Vyberte pojmenovanou oblast a pak v menu Edit (druhé zleva) stiskněte Delete. Pojmenování zmizne. ale pozor, zmizne i s obsahem.

Jestli chcete jen vymazat jen jméno oblasti, použitje postup Insert-Name-Define, uvidíte okno s pojmenovanými oblastmi. Vyberete tu vaši a stisknete Delete.

Píšu anglicky, protože mám anglický excel, ale česky je to pravděpodobně Vlož-Jméno-Definuj a v okně s pojmenovanými oblastmi vybetre tu vaši a stiskněte tlačítko Vymaž (čtvrté tlačítko shora).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.04.14 08:14

Dobrý den.

Díky moc za odpověď Je to přesně to, co jsem potřebovala. Je fakt, že v nabídce "Vložit" jsem teda po zrušení čehokoli nepátrala neb mi to automaticky evokuje, že se tam může jen přidávat a nikoli ubrat. Poučení pro příště - hledat úplně všude.

Ještě jednou díky a přeju stálé zdraví.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.