Propojení TV s NB pomocí HDMI-obnovení zvuku

Od: Datum: 01.04.14 22:11 odpovědí: 2 změna: 02.04.14 21:06

Dobrý den, prosím pomoc.
Propojila jsem kdysi PC (NB) s TV zcela jednoduše zapojením HDMI kabelu a bylo. Ale včera po odpojení od TV nešel na PC zvuk a PC se tvářil, jakože stále pouští zvuk přes HDMI, tak jsem zaškrtla v nastavení zvuku "Nepoužívat toto zařízení (zakázat)", aby fungoval zvuk na NB a nyní nefunguje přenos zvuku do TV a nikde v PC nemůžu najít, jak to vrátit.
Děkuji moc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.04.14 22:23

Dobrý den, pokud jsem pochopil problém, tak zase odškrtněte a povolte ono zařízení - potom asi restart NTB. Zdravím!

doplněno 02.04.14 21:27:

Zdá se, že jste nezakázala zařízení, ale asi něco odinstalovala. Podívejte se do Správce zařízení, jestli tam není u zvuk. karty nějaká chybová hláška (nebo otazník či vykřičník).

Zkuste přeinstalovat ovladače zvuk. karty (nebo aktualizovat). Možná by pomohlo i Obnovení systému (k bodu, kdy to ještě fungovalo).

Ohodnoceno: 1x

Od: kralovna
Datum: 02.04.14 21:06

Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Ale to je právě ten problém, že když si otevřu to nastavení zvuku (samozřejmě při napojení HDMI), už se mi tam nikde neukáže možnost povolit ten přenos zvuku přes hdmi. Jestli se mnou budete mít ještě trpělivost, děkuju předem :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.