Animované obrázky gif

Od: Datum: 01.04.14 16:45 odpovědí: 3 změna: 01.04.14 23:36

potřebuji poradit.Jak stáhnu obrázek gif-myslím pohybující se do počítače?najdu na internetu animaci a když jej přetáhnu do svého počítače,tak se nehýbe...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.14 17:03
avatar

Budu předpokládat, že máte Windows 7 a otevíráte je pomocí běžného prohlížeče fotek, který je ve Windows vestavěný. Tam se skutečně nehýbou. Trochu podivné je, že na XP to vše fungovalo a v 7 chybí podpora animovaných GIFů (párkrát mě to dost naštvalo).

Je tedy potřeba stáhnout si buď prohlížeč obrázků, který animované GIFy umí, nebo je ještě možnost otevřít je v internetovém prohlížeči, i v Internet Explorer vše funguje.

Klikněte na obrázek pravým tlačítkem -> otevřít v programu -> zvolit výchozí program -> internet explorer (nebo jakýkoliv prohlížeč obrázků, který máte nainstalovaný/nainstalujete si a GIFy podporuje)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.04.14 19:22

ano mám win 7 a i když jste to vysvětlil celkem logicky,tak tomu nerozumím.nešlo by to třeba nějak přes picasa?

Datum: 01.04.14 23:36
avatar

Nevím jak to děláte - běžné je kliknout pravým tlačítkem myši na gif - uložit obrázek jako a pak uložený jej prohlédnout jakýmkoliv programem na zobraznení obrázků, fotografii .. např. IrfanView, FastStone Image Viewer atd. Je pravda, že windows Malování zobrazí gif bez pohybu.

doplněno 01.04.14 23:38:

Používám Win 8 i ve Win 7 to bude totožné

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.