Jak zjistit heslo od wifi

Od: Datum: 31.03.14 22:19 odpovědí: 7 změna: 01.04.14 13:19

Dobrý den, mám takovej dotaz..
Ano hned na začátku se přiznám že chceme přijít na školní wifi heslo..;)
Našel jsem jen jeden prográmek, ale jde jen na windows..No ale já mám tablet, takže tam mám android a do toho mi ten program nejde..
Nevíte jak to heslo mám zjistit? Děkuji:)

maverick uzavřel tuto otázku
Nabourávání do sítí tady opravdu řešit nebudeme. Kdyby jsi to udělal v práci tak ti hrozí vyhazov, ve škole možná taky.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.03.14 22:22

Zeptat se učitele (správce sítě)?

Jinak ty programy jsou na dvě věci, zjistí stejně kulový...

Od: kacivl
Datum: 31.03.14 22:23

Nechtějí nám to říct.;)

Datum: 31.03.14 22:29

Tak k tomu zřejmě mají důvod. Podotýkám, že takovéto prolámání do sítě je nezákonné!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.04.14 00:18

co se domluvit se správcem a za nějakýý drobný poplatek vám jej sdělí.

Datum: 01.04.14 12:23

Navádění k úplatku? Ale no tak.

Datum: 01.04.14 12:22

To se nedivím, že ti ho nechtějí říct. Způsob jak změnit heslo je následující. Na krabičce je tlačítko, které by mělo být označeno jako "reset". Vypneš ze zásuvky, zmáčkneš a čekáš několik vteřit než se to vyresetuje. Myslím tak do 30 vteřin by to mělo být, záleží jak to má ta konkrétní technologie. Tím vyresetuješ na tovární nastavení a smažeš jejich heslo. Myslím ale, že každá tahle krabička má nějaké předkonfigurované heslo něco jako 1234 nebo tak nějak. To je napsané v manuálu.

Datum: 01.04.14 13:19

Doufam, ze to nebudete provadet se skolnim zarizenim. Take by jste mohl mit zhorsenouz namku z chovani. Na toto by urcite prisli. Vzledem k tomu, ze jste ani nenapsal jake zabezpeceni pouzivaji, tak si myslim, ze toho o problematice moc nevite, takze by jsem to radeji nezkousel.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.