Hledám program na čtení .json !

Od: ® odpovědí: 4 změna:
avatar d9968004

Zdravím, hledám název jednoho programu, který jsem používal na starém PC. Četl a upravoval jsem s ním soubory .json, byl to textový program. Na konci jména měl 2 až 1 plus (...++), a ve znaku měl chameleona. Byl převážne zelený. Díky předem, a pokud nevíte, můžete mne nabídnout nějaký podobný program?

4 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar fatalwir

Notepad++

doplněno 01.04.14 15:19:

@h4ever PSPad používám také, především na psaní webu, protože má v sobě zabudovaného FTP klienta, ale Notepad++ je zase takový "odlehčený" a osobně se mi spouští rychleji, takže na drobné úpravičky text. souborů používám ten.


Diky to je ono

 


0x
avatar joudic

nebo editpad lite, adobe dreamweaver

 


0x

Notepad++ mi nikdy nesedl, myslím že PSPad je lepší a má českou podporu. PSPad je snadný na ovládání, nakonfiguruješ (zvýrazňování, formát písma, pozadí, atd) si vše co potřebuješ v češtině. PSPad má velkou výhodu, že umí bezpečně prohledávat stovky souborů tvého projektu, takže nemusíš hledat vše po jednom souboru, dále umí používat regulání výrazy na vyhledávání nebo nahrazování textu v souboru, používá záložky a mnoho dalších vychytávek. Je tam i hexaeditor a ASCII tabulka, atd.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]