Flash disk nelze otevřít, naformátovat a dále

Od: Datum: 30.03.14 17:52 odpovědí: 6 změna: 30.03.14 20:31

Ahoj,
dnes jsem přeformátovala Flash disk a od té doby nefunguje (Viz. obrázek).
Snažila jsem se všemožně hledat jak to opravit a nic. Nefunguje na to žádný program na formátování, ani formátování v CMD.
Flash disk je samozřejmě vložen, při odpojení zmizí i jeho přítomnost v jednotkách.
Restart počítače ani opakováné vytáhnutí nezabralo... Za každou užitečnou radu budu ráda.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.03.14 17:56

Mám doma taky jeden takový,byl použitý třikrát.Další jsem už vyreklamoval. Chovalo se to stejně. Nejspíš odešla fat32.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.03.14 18:10

Zkus jiný USB porty, jiný počítač a OS. Taky zkus na tomto počítači jinou flashku.

doplněno 30.03.14 18:12:

Co je to za značku a kapacita GB?

Od: chizuru*
Datum: 30.03.14 18:13

To už jsem samozřejmě zkusila, jen jsem to tam zapomněla připsat.
Jiné flash disky na tomto počítači fungují, ten nefunkční nejde ani v jiných portech ani na jiných počítačích...
Ta nefunkční je rozpoznávána v OS i BIOSech, v OS se však vždy ukáže takto.

Od: chizuru*
Datum: 30.03.14 18:19

Je to velmi starý disk, má jen 1GB a značka se smyla už před lety... Nový stál snad 1200 korun.
Nechci o ten disk však přijít, jiný nemám a nechci zbytečně kupovat nový, když na mojí potřebu stačí jen tento :D
Přeci jen je pár rad levnější než nový flash disk.. :)

Datum: 30.03.14 19:10

Tenhle je zřejmě po smrti, tak proč se tím zatěžovat? Nový stojí 300 Kč, to je malá cena za případné poškození počítače starou fleškou. Mě tak odešel USB přijímač myši, když jsem do vedlejšího portu zasunul prehistorický USB disk. A to předtím fungoval...

Datum: 30.03.14 20:31

Za 100Kč koupíte na Aukru klidně 1-2-4GB flasdisk nový

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.