Nevíte název starší hry?

Od: odpovědí: 6 změna:

Krásné odpoledne přeji, měla bych prosbu ohledně jedné hry.

Nemůžu si vzpomenout na název, je starší ta hra, je to takový panáček, který má knír a delší černé vlasy, leze různým poschodím, žebříkama, podchodama. Jsou tam i sudy a chodí přes různé kyseliny a zabíjí různé příšery.

V jednom kole to začínalo tak, že panáček musel seskočit do jakéhosi "kanálu" , kde byla voda a tam byly takové zelené příšery s několika očima a on je musel zabíjet. A nejnáročnější kolo bylo to, že byla velká příšera a on jí musel zabít , aby se dostal do cíle...

Tuhle hru jsem hrávala cca v roce 2000-2002 , bohužel si nemohu vzpomenout na název, jen takové střípky co se mi vybaví z určitých kol, tak prosím o pomoc, jestli někdo z vás třeba neví podle popisu, jak se ta hra jmenuje, předem díky za jakoukoli odpověď! :)

6 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar maahra
Super Mario?

děkuji za odpověď, ale Mario to není

 


0x
avatar ladinpraha

Napadá mě Montezuma. Ale těch her byo víc a hráli jsme je nejen na Atari, ale hlavně pak na PC.

doplněno 31.03.14 18:49:

Vím, že to není ona, ale z těchhle her pro Atari vycházely pak ty další, které jsme hráli na starých 386kách. Taky by mě docela lákalo si je znovu zahrát. Prošel jsem různé seznamy, ale marně. Zkus si projít nějaké katalogy nebo seznamy her pro Atari nebo pro staré PC, třeba budeš mít víc štěstí než já a něco se ti při pohledu na ty názvy vybaví.

Nevíte název starší hry?

Děkuji za odpověď, ale bohužel to není ono, tahle hra měla lepší grafiku, pamatuji si co se v té hře dělalo a tak všecko, ale prostě na název si za boha nemohu vzpomenout.

 


0x

starej Quake, Doom, Half-life 1.. jenom tam asi nikdo nema knira ale zeleny potvory sou ve vsech

 


0x
avatar fatalwir

Znám jednu velice podobnou, ale ne zcela stejnou hru. Jmenovalo se to Dave.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]