Jak vratit stary vzhled na fb

Od: Datum: 28.03.14 18:39 odpovědí: 3 změna: 28.03.14 20:13

rad bych se zeptal na to co jsem uz psal v nadpise :) teda jak vratim puvodni vzhled fb kdyz ten novy nechci. dekuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.14 19:39
Zdravím. To Bohužel nelze. :( M
Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.03.14 19:42

řekl bych, že nijak. Facebook se vyvíjí a pokud ho chceš používat, tak se s tím musíš smířit.

Osobně mi ta změna nepřijde nijak hrozná, trošku se zvětšilo písmo (není problém zmenšit si velikost zobrazení na 90%), horní panel vypadá líp, akorát se přehodily ikonky zpráv atd. zleva doprava, na což se dá zvyknout poměrně rychle. Co se týká rychlosti, ta mi přijde lepší než to bývalo.

Ještě máš možnost používat verze m.facebook.com či nejzákladnější mbasic.facebook.com, kterou používám na mobilu.

Ty ale opravdu nejsou plnohodnotné.

doplněno 28.03.14 21:13:

aha, reklamy nevidím, použítám na facebooku adblock, tak proto mi asi nevadí :)

tento doplněk je i pro chrome

Ohodnoceno: 0x

Od: kubik*
Datum: 28.03.14 20:13

spis mi prinde ze krom ikonek predelanych zleva do prava a jinej styl pisma je to stejny akorat ze reklamy zabiraj vic mista :D ani tech reklam se neda nejak zbavit? :D na internetu jsou naky odkazy jak se zbavit nove verze a podobne ale v prohlizecu chrom, myslite ze je to jen blbost?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.