Ovladace SATA

Od: Datum: 28.03.14 17:36 odpovědí: 4 změna: 28.03.14 20:30

Kde prosim vas stahnu ovladace potrebuju je vlozit do instalace windows XP na typ noteboku ASUS 6000 m6n abych mohl spustit windows s nabotovanim. Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.14 17:43

Už v minulé otázce jsem ti odpovídal, že tento notebook NEMÁ SATA disk, takže neřeš SATA ovladače. Chyba, kterou ti to při instalaci hodilo znamená poškožené instalační soubory - tam hledej problém.

Ohodnoceno: 2x

Od: tomky1
Datum: 28.03.14 19:54

Potrebuju pomoct .. skousel jsem 2 ruzne windowsi aj 2 ruzne bootovaci programy ale porad ta sama chyba ..

skousel jsěm to na stolnim pc a zadny problem nebyl .. takze problem bude v notebooku.. pomohlo by kdyby se mi nejak podarilo nabootovac systemovy disc pomoci nejakeho programu? seru se stim uz 3.ti den jsem ztoho uz unaveny :(

Datum: 28.03.14 19:55

STOP : 0X0000007B to pise

Datum: 28.03.14 20:30

Poradtě nekdo prosim :( jestly nemam treba stahnout combofix nebo nejaky antivir co by odstranil viry .. avg sem skousel a nejde ani nainstalovat

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.